EDP logo
(Back to login page)

Entries List

Athlete Gender School Events
Eva Anderson Female Tauranga Girls' College Year Nine 3000m Cross Country
Mikayla Arnold Female Te Paepae o Aotea Year Nine 3000m Cross Country
Rinah Bird Female Timaru Girls' High School Year Nine 3000m Cross Country
Milla Boulton Female Burnside High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Clara Brown Female St Peter's School, Cambridge Year Nine 3000m Cross Country
Isabelle Brunton Female Diocesan School for Girls Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Jemma Burke Female St Peter's School, Cambridge Year Nine 3000m Cross Country
Daphne Burns Female Craighead Diocesan School Year Nine 3000m Cross Country
Sobhan Cameron Female Tauranga Girls' College Year Nine 3000m Cross Country
Sofie Carpenter Female Christchurch Girls' High School Year Nine 3000m Cross Country
Sevanna Commerer Female New Plymouth Girls' High School Year Nine 3000m Cross Country
Kylah Connolly Female Hutt Valley High School Year Nine 3000m Cross Country
Florence Cottier-McCormick Female St Margaret's College Year Nine 3000m Cross Country
Tayla Cox Female Christchurch Girls' High School Year Nine 3000m Cross Country
Eva Crawford Female St Margaret's College Year Nine 3000m Cross Country
Margaret Croft Female Diocesan School for Girls Year Nine 3000m Cross Country
Lily Crosbie Female Craighead Diocesan School Year Nine 3000m Cross Country
Morgan Day Female St Kentigern College Year Nine 3000m Cross Country
Elodie Dent Female Wellington East Girls' College Year Nine 3000m Cross Country
Alice Doolan Female Wellington Girls' College Year Nine 3000m Cross Country
Lily Dunne Female Villa Maria College Year Nine 3000m Cross Country
Lennox Dyer Female New Plymouth Girls' High School Year Nine 3000m Cross Country
Demi Easton Female Nga Tawa Diocesan School Year Nine 3000m Cross Country
Paris Edlin Female Cashmere High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Kate Faitl Female Otumoetai College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Elsie Fenwick Female St Peter's School, Cambridge Year Nine 3000m Cross Country
Lucy Flett Female Craighead Diocesan School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Sophie Flood Female Scots College Year Nine 3000m Cross Country
Charlie Fong Female Baradene College Year Nine 3000m Cross Country
Mila Fong Female Baradene College Year Nine 3000m Cross Country
Lucy Fowler Female Wellington Girls' College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Alena Furstenau Female Scots College Year Nine 3000m Cross Country
Maclane Gordon Female Cashmere High School Year Nine 3000m Cross Country
Juliet Griffen Female Craighead Diocesan School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Sylvie Haig Female Queen's High School Year Nine 3000m Cross Country
Luisa Haines Female Diocesan School for Girls Year Nine 3000m Cross Country
Alais Hargreaves Female Tauranga Girls' College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Caterina Hay Female St Peter's School, Cambridge Year Nine 3000m Cross Country
Neve Hermann Female Newlands College Year Nine 3000m Cross Country
Sophie Hoar Female Wellington Girls' College Year Nine 3000m Cross Country
Julia Hodgson Female Otago Girls' High School Year Nine 3000m Cross Country
Zoe Holden Female Newlands College Year Nine 3000m Cross Country
Hazel Hunt Female Waimea College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Chelsy Hurt Female St Peter's School, Cambridge Year Nine 3000m Cross Country
Charlotte Hutchinson Female Stratford High School Year Nine 3000m Cross Country
Esther Hyland Female Nga Tawa Diocesan School Year Nine 3000m Cross Country
Ambbar Kaur Female Lincoln High School Year Nine 3000m Cross Country
Nimisha Kc Female Wellington Girls' College Year Nine 3000m Cross Country
Zoe Kight Female Woodford House Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Charlie Kirkcaldie Female St Peter's School, Cambridge Year Nine 3000m Cross Country
Grace Larsen Female Diocesan School for Girls Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Amelia Lee Female Brisbane Athletics Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid McKenzie Liang Female St Peter's School, Cambridge Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Nia Linyard Female Nayland College Year Nine 3000m Cross Country
Anna Lynskey Female Diocesan School for Girls Year Nine 3000m Cross Country
Lucy Mabin Female Wellington Girls' College Year Nine 3000m Cross Country
Freya MacDonald Female Villa Maria College Year Nine 3000m Cross Country
Ianthe MacMillan-Armstrong Female Fiordland College Year Nine 3000m Cross Country
Nina Manderson Female New Plymouth Girls' High School Year Nine 3000m Cross Country
Maebh Manning Female Tauranga Girls' College Year Nine 3000m Cross Country
Jessica Manuel Female Villa Maria College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Leah Marais Female Pakuranga College Year Nine 3000m Cross Country
Emily Mason Female Marlborough Girls' College Year Nine 3000m Cross Country
Sofia Maulvurfs Female Green Bay High School Year Nine 3000m Cross Country
Molly Mayston Female Tauranga Girls' College Year Nine 3000m Cross Country
Olivia McDowell Female Kapiti College Year Nine 3000m Cross Country
Addison McGarry Female Māruawai College Year Nine 3000m Cross Country
Sophia Morris Female Woodford House Year Nine 3000m Cross Country
Holly Munday Female Palmerston North Girls' High School Year Nine 3000m Cross Country
Sophia Neale Female Nga Tawa Diocesan School Year Nine 3000m Cross Country
Charlie Nichol Female Craighead Diocesan School Year Nine 3000m Cross Country
Kiera O'Donnell Female Lincoln High School Year Nine 3000m Cross Country
Caitlin O'Sullivan Female Sacred Heart Girls' College (New Plymouth) Year Nine 3000m Cross Country
Sophie Openshaw Female Diocesan School for Girls Year Nine 3000m Cross Country
Biahn Pallister Female Hauraki Plains College Year Nine 3000m Cross Country
Maddie Parkes Female Nga Tawa Diocesan School Year Nine 3000m Cross Country
Elmè Pienaar Female Chilton St James School Year Nine 3000m Cross Country
Freya Pollock Female Wellington Girls' College Year Nine 3000m Cross Country
Ayla Pow Female Craighead Diocesan School Year Nine 3000m Cross Country
Isabel Prescott Female Villa Maria College Year Nine 3000m Cross Country
Nia Prescott Female Christchurch Girls' High School Year Nine 3000m Cross Country
Agatha Shearer Female Nga Tawa Diocesan School Year Nine 3000m Cross Country
Indi Sinclair Female Wellington Girls' College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Iyve Speirs Female St Peter's School, Cambridge Year Nine 3000m Cross Country
Fuchsia Varcoe Female Iona College Year Nine 3000m Cross Country
Mei von Dadelszen Female Newlands College Year Nine 3000m Cross Country
Ellie Walls Female Tauranga Girls' College Year Nine 3000m Cross Country
Sophie Wedd Female Woodford House Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Aria Williams-Palaamo Female Queen's High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Ora Winklemann Female Queen's High School Year Nine 3000m Cross Country
Amelia Wood Female Nga Tawa Diocesan School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Sydney Wright Female Scots College Year Nine 3000m Cross Country
Ming Rui (Ray) Zhang Female Wentworth College Year Nine 3000m Cross Country
Sarah Zhou Female Queen Margaret College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Daniel Addidle Male Aquinas College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Luke Angland Male Rolleston College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Jacob Bardell Male Brisbane Athletics Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Edward Bateman Male Christchurch Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Jack Bennett Male Sacred Heart College (Auckland) Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Sid Betteridge Male St Patrick's College (Silverstream) Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid William Bolter Male Otago Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Jake Bongard Male Westlake Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Samuel Bowden Male Westlake Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Leo Boyle Male Hutt Valley High School Year Nine 3000m Cross Country
Jakob Brown Male Westlake Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Leo Cahill Male Sacred Heart College (Auckland) Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Sebastian Campion Male Rongotai College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Mac Chandler Male Brisbane Athletics Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Timothy Choy Male St Peter's School, Cambridge Year Nine 3000m Cross Country
Bede Cleland Male Timaru Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Isaac Coleman Male Richmond View School Year Nine 3000m Cross Country
Laken Cooney Male Green Bay High School Year Nine 3000m Cross Country
Ben Croke Male Wellington College Year Nine 3000m Cross Country
Ethan Cross Male New Plymouth Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Mac Dalziel Male New Plymouth Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Monte Darke Male New Plymouth Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Rory Davies Male Auckland Grammar School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Oliver Denton Male St Peter's College (Auckland) Year Nine 3000m Cross Country
Ronin Dickens Male Tauranga Boys' College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Liam Dunbar Male Nelson College Year Nine 3000m Cross Country
Henry Ellwood Male Wellington College Year Nine 3000m Cross Country
Sam Ensor Male Christ's College Year Nine 3000m Cross Country
Bryn Espin Male New Plymouth Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Archie Felton Male Westlake Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Matthew Fernie Male Wellington College Year Nine 3000m Cross Country
Ryan Finey Male Te Paepae o Aotea Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Liam Finlayson Male Feilding High School Year Nine 3000m Cross Country
Fred Fitch Male Lincoln High School Year Nine 3000m Cross Country
Hunter Flowers Male Southland Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Rafe France Male Westlake Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Sean Frieslaar Male Whanganui High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Archie Gider Male Scots College Year Nine 3000m Cross Country
Tai Gilbert-Barlow Male New Plymouth Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Thabo Gonzenbach Male Sacred Heart College (Auckland) Year Nine 3000m Cross Country
Max Hall Male Westlake Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Archie Hanna Male Sacred Heart College (Auckland) Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Tighe Healy Male Macleans College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Jasper Hinton Male St Peter's College (Auckland) Year Nine 3000m Cross Country
Franco Hoare Delgado Male Sacred Heart College (Auckland) Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Charlie Hobbs Male St Patrick's College (Silverstream) Year Nine 3000m Cross Country
Hugo Horan Male Tauranga Boys' College Year Nine 3000m Cross Country
Hunter Hoskin Male Westlake Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Tomo Hudson Male Burnside High School Year Nine 3000m Cross Country
Cayden Hughes Male Te Paepae o Aotea Year Nine 3000m Cross Country
Leo Hyink Male Hutt Valley High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Caleb Jansen Male Middleton Grange School Year Nine 3000m Cross Country
Zebbie Jarvis Male Christ's College Year Nine 3000m Cross Country
Paddy Joines Male Timaru Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Oliver Jones Male Tauranga Boys' College Year Nine 3000m Cross Country
Jack Kelly Male Timaru Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Kona Kelly Male ACG Sunderland Year Nine 3000m Cross Country
Lewis Kenworthy Male Wellington College Year Nine 3000m Cross Country
Henry Klimetz Male Green Bay High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Murray Lachlan Male Aquinas College Year Nine 3000m Cross Country
Joe Langley Male Christ's College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Conall Latham Male Christchurch Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Keziah Lazayres Male St Peter's College (Auckland) Year Nine 3000m Cross Country
Jacob Liu Male Hamilton Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Isaac Lyon Male Kaiapoi High School Year Nine 3000m Cross Country
Tom Lyttle Male Tauranga Boys' College Year Nine 3000m Cross Country
Ben MacCulloch Male Westlake Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Matteo Magni Male Sacred Heart College (Auckland) Year Nine 3000m Cross Country
Luke Manley Male Westlake Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Vinnie Mattlin Male Wellington College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Andrew McConnel Male Brisbane Athletics Year Nine 3000m Cross Country
Hugh McConnell Male Wellington College Year Nine 3000m Cross Country
Neko McDougall Male Whanganui Collegiate School Year Nine 3000m Cross Country
Leo McKenzie Male Wellington College Year Nine 3000m Cross Country
Connor McQuarrie Male Westlake Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Caleb Mears Male Christchurch Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Oscar Mitchell Male Tauranga Boys' College Year Nine 3000m Cross Country
George Moffat Male New Plymouth Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Finn Molloy Male St Peter's College (Auckland) Year Nine 3000m Cross Country
Sam Moore Male Christ's College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid William Moulder Male St Peter's College (Auckland) Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Ramithu Mudiyanselage Male Rolleston College Year Nine 3000m Cross Country
Billy Nelson Male Geraldine High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Johnny O'Regan Male Christchurch Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Finn Pakulski Male Tauranga Boys' College Year Nine 3000m Cross Country
Isaac Park Male Timaru Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Jai Parris Male Palmerston North Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
William Patterson Male Timaru Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Toby Pepper Male Hutt Valley High School Year Nine 3000m Cross Country
Sam Perrin Male Westlake Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Oscar Politini Male Rongotai College Year Nine 3000m Cross Country
Digby Porter Male Timaru Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Matheson Porter Male Hutt Valley High School Year Nine 3000m Cross Country
Bently Prior Male Tauranga Boys' College Year Nine 3000m Cross Country
Jacob Rice Male Hutt International Boys' School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Ethan Richardson Male St Thomas of Canterbury College Year Nine 3000m Cross Country
Max Riordan Male Sacred Heart College (Auckland) Year Nine 3000m Cross Country
Alex Roberts Male Westlake Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Henry Robinson Male Wellington College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Finn Rolley Male St Peter's School, Cambridge Year Nine 3000m Cross Country
Jackson Rowlands Male New Plymouth Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Cayden Sanginiti Male James Hargest College Year Nine 3000m Cross Country
Jack Scoon Male Timaru Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Isaac Shand Male Sacred Heart College (Auckland) Year Nine 3000m Cross Country
Thomas Shannon Male Westlake Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Junsei Shirley Male Tauranga Boys' College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Lockie Singer Male Central Hawkes Bay College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Samuel Skeates Male St Peter's College (Auckland) Year Nine 3000m Cross Country
Stryder Sommerville Male Westlake Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Aaroosh Sondhi Male Auckland Grammar School Year Nine 3000m Cross Country
Jaden Spencer Male Westlake Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Cam Starr Male St Patrick's College (Silverstream) Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Kento Stephenson Male Christchurch Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Jack Stirling Male Hamilton Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Max Stirling Male Hamilton Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid James Stockdale Male Christchurch Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Finnigan Strickland Male Hutt Valley High School Year Nine 3000m Cross Country
Wilber Talbot Male Christ's College Year Nine 3000m Cross Country
Zavier Tam Male Westlake Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Harrison Tapper Male Christ's College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Isaac Taucher Male St Peter's College (Auckland) Year Nine 3000m Cross Country
Isaac Thompson Male Wellington College Year Nine 3000m Cross Country
George Thorp Male Christ's College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Noah Tonkin Male Tawa College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid James Trimboy Male Christchurch Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid James Wallace Male St Patrick's College (Silverstream) Year Nine 3000m Cross Country
Flynn Weber Male Wakatipu High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Ethan Williams Male Macleans College Year Nine 3000m Cross Country
Jacob Williams Male Hutt Valley High School Year Nine 3000m Cross Country
Ryder Williamson Male Westlake Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Lachlan Wills Male Te Paepae o Aotea Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Callum Wood Male Brisbane Athletics Year Nine 3000m Cross Country
Troy Wooster Male Tauranga Boys' College Year Nine 3000m Cross Country
Euan Wylie Male Christ's College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Justin Zhang Male Macleans College Year Nine 3000m Cross Country
Megan Alexander Female Craighead Diocesan School Junior 3000m Cross Country
Savannah Allen Female Sacred Heart College (Wellington) Junior 3000m Cross Country
Kayla Allington Female Craighead Diocesan School Junior 3000m Cross Country
Zoe Ball Female Villa Maria College Junior 3000m Cross Country
Unpaid Sienna Barr Female Brisbane Athletics Junior 3000m Cross Country
Sophie Bell Female Nga Tawa Diocesan School Junior 3000m Cross Country
Eleanor Bisley Female Lincoln High School Junior 3000m Cross Country
Millie Boden-Cave Female Whanganui Collegiate School Junior 3000m Cross Country
Zoe Broadhead Female Whanganui Collegiate School Junior 3000m Cross Country
Hannah Byam Female Whanganui Collegiate School Junior 3000m Cross Country
Bella Cain-Townley Female Waimea College Junior 3000m Cross Country
Kate Caird Female Craighead Diocesan School Junior 3000m Cross Country
Grace Chadwick Female Whanganui Collegiate School Junior 3000m Cross Country
Joy Chiles Female Burnside High School Junior 3000m Cross Country
Mia Collins Female Baradene College Junior 3000m Cross Country
Unpaid Bianca Cornell Female Tawa College Junior 3000m Cross Country
Unpaid Kotomiyo Cowell Female Queen's High School Junior 3000m Cross Country
Sophie Cranstone Female Whanganui Collegiate School Junior 3000m Cross Country
Emma Crawford Female St Margaret's College Junior 3000m Cross Country
Unpaid Alex Cresswell Female Scots College Junior 3000m Cross Country
Unpaid Sophie Crofskey Female Feilding High School Junior 3000m Cross Country
Shriya Dalvi Female Newlands College Junior 3000m Cross Country
Tilly Darke Female Whanganui Collegiate School Junior 3000m Cross Country
Brooke Devaney Female Waikato Diocesan School Junior 3000m Cross Country
Unpaid Louise Dijikstra Female St Peter's School, Cambridge Junior 3000m Cross Country
Paige Dobson Female Napier Girls' High School Junior 3000m Cross Country
Chloe Drinkwater Female St Margaret's College Junior 3000m Cross Country
Emily Eastwood Female Wellington Girls' College Junior 3000m Cross Country
Holly Fergusson Female Diocesan School for Girls Junior 3000m Cross Country
Unpaid Isabella Flood Female Scots College Junior 3000m Cross Country
Sylvie France Female Rangi Ruru Girls' School Junior 3000m Cross Country
Unpaid Sophia Gavrilova Female St Peter's School, Cambridge Junior 3000m Cross Country
Unpaid Maia Graham Female St Peter's School, Cambridge Junior 3000m Cross Country
Scarlett Gwin Female Diocesan School for Girls Junior 3000m Cross Country
Vivi Hale Female New Plymouth Girls' High School Junior 3000m Cross Country
Kieva Hanlon Female St Margaret's College Junior 3000m Cross Country
Unpaid Charlotte Harrison Female Aotea College Junior 3000m Cross Country
Unpaid Zoe Hilton Female Upper Hutt College Junior 3000m Cross Country
Madeline Honeyfield Female Nga Tawa Diocesan School Junior 3000m Cross Country
Alaska Humphrey Female Whanganui Collegiate School Junior 3000m Cross Country
Hadassah Humphries Female Wellington Girls' College Junior 3000m Cross Country
Greta Hunter Female Baradene College Junior 3000m Cross Country
Isabella Irving-McBride Female Nga Tawa Diocesan School Junior 3000m Cross Country
Sophie Jolly Female Kaiapoi High School Junior 3000m Cross Country
Brooke Jones Female Pio Pio College Junior 3000m Cross Country
Alessandra Jowsey Female Villa Maria College Junior 3000m Cross Country
Unpaid Eve Kelleher Female Queen's High School Junior 3000m Cross Country
Georgia Kelso Female Rangi Ruru Girls' School Junior 3000m Cross Country
Unpaid Polina Klimova Female Long Bay College Junior 3000m Cross Country
Ava Laing Female Wellington High School Junior 3000m Cross Country
Ruby Laming Female Craighead Diocesan School Junior 3000m Cross Country
Sophie Lampe Female St Andrew's College Junior 3000m Cross Country
Ava Lausen Female Waimea College Junior 3000m Cross Country
Shelby Lee Female Nga Tawa Diocesan School Junior 3000m Cross Country
Chloe Lemon Female Burnside High School Junior 3000m Cross Country
Zari Lindsay Female Diocesan School for Girls Junior 3000m Cross Country
Unpaid Emma Lowden Female Samuel Marsden Collegiate Junior 3000m Cross Country
Ruby Mahuika Female Craighead Diocesan School Junior 3000m Cross Country
Sophie McKeever Female Waimea College Junior 3000m Cross Country
Millie McLean Female Palmerston North Girls' High School Junior 3000m Cross Country
Hannah McManus Female Diocesan School for Girls Junior 3000m Cross Country
Aleisha Mehta Female Kristin School Junior 3000m Cross Country
Analeigh Merrick Female Nga Tawa Diocesan School Junior 3000m Cross Country
Juju Moorhead Female Wellington Girls' College Junior 3000m Cross Country
Bethan Mullis Female New Plymouth Girls' High School Junior 3000m Cross Country
Unpaid Elsie Munro Female Queen's High School Junior 3000m Cross Country
Valencia Nguyen-Morrison Female Tauranga Girls' College Junior 3000m Cross Country
Abby O'Boyle Female Verdon College Junior 3000m Cross Country
Kaitlin Pennington Female New Plymouth Girls' High School Junior 3000m Cross Country
Kaitlin Perkins Female New Plymouth Girls' High School Junior 3000m Cross Country
Samantha Perrett Female Green School New Zealand Junior 3000m Cross Country
Unpaid Sophie Peskett Female Macleans College Junior 3000m Cross Country
Isabella Pickering Female Orewa College Junior 3000m Cross Country
Jasmin Pohvilainen Female Wellington Girls' College Junior 3000m Cross Country
Unpaid Aria Pollard Female ACG Strathallan Junior 3000m Cross Country
Aariya Rama Female Westlake Girls' High School Junior 3000m Cross Country
Heidi Rickard Female Tauranga Girls' College Junior 3000m Cross Country
Nicole Ridd Female Rangi Ruru Girls' School Junior 3000m Cross Country
Marley Sampson Female New Plymouth Girls' High School Junior 3000m Cross Country
Unpaid Lola Saunders Female Bayfield High School Junior 3000m Cross Country
Abi Scott-Douglas Female St Andrew's College Junior 3000m Cross Country
Elsie Seeto Female St Margaret's College Junior 3000m Cross Country
Kate Sharpe Female Rangi Ruru Girls' School Junior 3000m Cross Country
Emma Southen Female Villa Maria College Junior 3000m Cross Country
Neve Sparrow Female Diocesan School for Girls Junior 3000m Cross Country
Maddison Sturgeon Female Te Paepae o Aotea Junior 3000m Cross Country
Ariane Tauwhare-George Female Sacred Heart Girls' College (New Plymouth) Junior 3000m Cross Country
Brooke Thompson Female Craighead Diocesan School Junior 3000m Cross Country
Amy Thomson Female Rutherford College Junior 3000m Cross Country
Amy Towers Female Baradene College Junior 3000m Cross Country
Nina Varley Female Tauranga Girls' College Junior 3000m Cross Country
Emma Verry Female Palmerston North Girls' High School Junior 3000m Cross Country
Hannah Wade Female Wellington Girls' College Junior 3000m Cross Country
Frankie Walker Female New Plymouth Girls' High School Junior 3000m Cross Country
Indie Williams Female Diocesan School for Girls Junior 3000m Cross Country
Zara Wilson Female St Kevin's College Junior 3000m Cross Country
Lily Winters Female Sacred Heart Girls' College (New Plymouth) Junior 3000m Cross Country
Xanthe Wong Female Wellington Girls' College Junior 3000m Cross Country
Maddie Worrall Female Diocesan School for Girls Junior 3000m Cross Country
Madison Wos Female Sacred Heart College (Wellington) Junior 3000m Cross Country
Monica Ye Female Burnside High School Junior 3000m Cross Country
Isaac Adam Male Timaru Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Archer Allen Male Christ's College Junior 4000m Cross Country
Dominic Arthur Male Rangitikei College Junior 4000m Cross Country
Saad Azhar Male Wellington College Junior 4000m Cross Country
Unpaid Monty Bailey Male Auckland Grammar School Junior 4000m Cross Country
Will Bailey Male Timaru Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Reece Barrett Male Tauranga Boys' College Junior 4000m Cross Country
Finn Bell Male Wakatipu High School Junior 4000m Cross Country
Finn Birch Male Green Bay High School Junior 4000m Cross Country
Lewis Blay Male James Hargest College Junior 4000m Cross Country
Harry Borton Male Westlake Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Toby Brook Male Wellington College Junior 4000m Cross Country
Samuel Broughton Male Burnside High School Junior 4000m Cross Country
Ryder Brownrigg Male Sacred Heart College (Auckland) Junior 4000m Cross Country
Sam Bulbulia Smart Male Wellington College Junior 4000m Cross Country
Riley Burbidge Male Westlake Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Unpaid Callum Busfield Male Christchurch Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Hamish Butler Male Lindisfarne College Junior 4000m Cross Country
Unpaid Hugo Campion Male Rongotai College Junior 4000m Cross Country
Max Christmas Male Westlake Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Otto Church Male Christ's College Junior 4000m Cross Country
Drej Climo Male Te Paepae o Aotea Junior 4000m Cross Country
Shay Cockburn Male Timaru Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Gus Collins Male Roncalli College Junior 4000m Cross Country
Ollie Collins Male Roncalli College Junior 4000m Cross Country
Ben Cook Male Wellington College Junior 4000m Cross Country
Sam Cook Male St Andrew's College Junior 4000m Cross Country
Oliver Costley Male Waimea College Junior 4000m Cross Country
Unpaid Lloyd Crerar Male St Peter's School, Cambridge Junior 4000m Cross Country
Unpaid Fergus Crump Male Auckland Grammar School Junior 4000m Cross Country
Duke Cutts Male Westlake Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Gabriel Davison Male St Kevin's College Junior 4000m Cross Country
Unpaid Harrison Day Male Auckland Grammar School Junior 4000m Cross Country
Leo De Monchy Male Cashmere High School Junior 4000m Cross Country
Luca Dohnt Male Tauranga Boys' College Junior 4000m Cross Country
Roarke Dooney Male Westlake Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Unpaid Corey Dornan Male Rongotai College Junior 4000m Cross Country
Unpaid Micah Dunn Male Nayland College Junior 4000m Cross Country
Ollie Dunning Male New Plymouth Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Unpaid Ali Edward Male Auckland Grammar School Junior 4000m Cross Country
Thomas Evitt Male Westlake Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Thomas Flanagan Male Sacred Heart College (Auckland) Junior 4000m Cross Country
Oliver Foley Male Francis Douglas Memorial College Junior 4000m Cross Country
Unpaid Dallas Fox Male Christchurch Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Gabe France Male Westlake Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Ethan Frew Male New Plymouth Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Unpaid Jackson Gamble Male Westland High School Junior 4000m Cross Country
Sam Gatfield Male Tauranga Boys' College Junior 4000m Cross Country
Luca George Male Sacred Heart College (Auckland) Junior 4000m Cross Country
Tom Gilbertson Male Whanganui Collegiate School Junior 4000m Cross Country
Toby Gill Male Whanganui Collegiate School Junior 4000m Cross Country
Unpaid Alvaro Grave Medrano Male St Patrick's College (Silverstream) Junior 4000m Cross Country
Ryan Greatwood Male Green Bay High School Junior 4000m Cross Country
Jack Gregory Male Kapiti College Junior 4000m Cross Country
Tristan Harding Male Timaru Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Unpaid Jarrod Harris Male Rolleston College Junior 4000m Cross Country
Robert Harrison Male New Plymouth Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Unpaid Percy Haughey Male Christchurch Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Louis Hiatt Male Christ's College Junior 4000m Cross Country
Max Hindmarsh Male Christ's College Junior 4000m Cross Country
Unpaid Henry Hodgson Male Otago Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Jesse Hofmans Male New Plymouth Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Sheldon Hogan Male Tauranga Boys' College Junior 4000m Cross Country
Nico Holmes Male Wellington College Junior 4000m Cross Country
Jamie Holroyd Male Westlake Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Unpaid Ben Hoult Male Auckland Grammar School Junior 4000m Cross Country
Jack Houstoun Male Timaru Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Unpaid George Howcroft Male St Peter's College (Auckland) Junior 4000m Cross Country
Unpaid Harry Huang Male Riccarton High School Junior 4000m Cross Country
Xavier James Male Wellington College Junior 4000m Cross Country
Finn Jennings Male Darfield High School Junior 4000m Cross Country
Unpaid Luke Jones Male Auckland Grammar School Junior 4000m Cross Country
Faaz Kazi Male Westlake Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Unpaid Moojin Lee Male Macleans College Junior 4000m Cross Country
Unpaid Guy Lester Male Scots College Junior 4000m Cross Country
Unpaid Isaac London Male St Patrick's College (Kilbirnie) Junior 4000m Cross Country
Ben Lough Male Burnside High School Junior 4000m Cross Country
Alex MacBeth Male Wellington College Junior 4000m Cross Country
Unpaid Lachlan Maclean Male St Patrick's College (Kilbirnie) Junior 4000m Cross Country
Ryder Matthews Male Mt Maunganui College Junior 4000m Cross Country
Unpaid Charles McDougall Male St Patrick's College (Kilbirnie) Junior 4000m Cross Country
Max McGregor Male Māruawai College Junior 4000m Cross Country
Hugo Millar Male Hutt International Boys' School Junior 4000m Cross Country
Henry Moore Male Sacred Heart College (Auckland) Junior 4000m Cross Country
Unpaid Jordy Moore Male Papanui High School Junior 4000m Cross Country
Unpaid Ethan Mora Male Auckland Grammar School Junior 4000m Cross Country
Unpaid Vaughan Murray Male Aquinas College Junior 4000m Cross Country
Robert Naulls Male Wellington College Junior 4000m Cross Country
Sidney Orchard Male Tauranga Boys' College Junior 4000m Cross Country
Rory Orman Male Westlake Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Charlie Page Male Westlake Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Aarav Pandey Male King's College Junior 4000m Cross Country
Tom Pescini Male Wellington College Junior 4000m Cross Country
Alistair Peterson Male Green Bay High School Junior 4000m Cross Country
Simeon Petkov Male Westlake Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Unpaid Jackson Pinique Male St Peter's College (Auckland) Junior 4000m Cross Country
Zach Pudney Male Westlake Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Tawera Rawiri Male Sacred Heart College (Auckland) Junior 4000m Cross Country
Thomas Rhodes Male King's College Junior 4000m Cross Country
Heston Roberton Male Tauranga Boys' College Junior 4000m Cross Country
Unpaid Fin Robinson Male St Patrick's College (Silverstream) Junior 4000m Cross Country
Jonathan Roessner Male Tauranga Boys' College Junior 4000m Cross Country
William Rowley Male Sacred Heart College (Auckland) Junior 4000m Cross Country
Hudson Roy Male Menzies College Junior 4000m Cross Country
Kupa Rule Male St Andrew's College Junior 4000m Cross Country
Rory Rushton Male New Plymouth Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Sam Ruthe Male Tauranga Boys' College Junior 4000m Cross Country
Unpaid Kingston Ryan Male Rotorua Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Harry Shand Male Sacred Heart College (Auckland) Junior 4000m Cross Country
Jarvis Shaw Male Palmerston North Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Finley Sheffield Male New Plymouth Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Unpaid Cody Shilton Male Rotorua Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Unpaid Oran Sim Male Nelson College Junior 4000m Cross Country
Connor Smith Male Westlake Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Josh Smith Male Tauranga Boys' College Junior 4000m Cross Country
Hunter Stevenson Male Timaru Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Unpaid Roman Summerville-Murray Male St Patrick's College (Silverstream) Junior 4000m Cross Country
George Talbot Male Timaru Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Samuel Tippett Male New Plymouth Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Barnaby Todd Male Burnside High School Junior 4000m Cross Country
Archie Tulloch Male Wellington College Junior 4000m Cross Country
Cooper Walbridge Male Sacred Heart College (Auckland) Junior 4000m Cross Country
Unpaid Bair Waldrom Male St Patrick's College (Silverstream) Junior 4000m Cross Country
Marshall Watson Male Mt Aspiring College Junior 4000m Cross Country
Unpaid Thomas Weatherall Male King's High School Junior 4000m Cross Country
Unpaid James Whiteley Male Macleans College Junior 4000m Cross Country
Ritchie Williams Male Whanganui Collegiate School Junior 4000m Cross Country
Isaac Williamson Male Timaru Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Hosea Wood Male Burnside High School Junior 4000m Cross Country
Unpaid Harry Woodhouse Male Shirley Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Unpaid Daniel Wordsworth Male Papanui High School Junior 4000m Cross Country
Unpaid Leo Young Male King's High School Junior 4000m Cross Country
Lily Alexander Female Villa Maria College Senior 4000m Cross Country
Unpaid Scarlett Anderson Female Onslow College Senior 4000m Cross Country
Anna Babington Female St Margaret's College Senior 4000m Cross Country
Alice Barnes Female Christchurch Girls' High School Senior 4000m Cross Country
Rebecca Boden-Cave Female Whanganui Collegiate School Senior 4000m Cross Country
Kate Borton Female St Cuthbert's College Senior 4000m Cross Country
Jessica Bray Female Te Aroha College Senior 4000m Cross Country
Isabella Bridge Female St Margaret's College Senior 4000m Cross Country
Khao Buatip Female Avondale College Senior 4000m Cross Country
Alyssa Buchan Female Rangi Ruru Girls' School Senior 4000m Cross Country
Melanie Button Female Columba College Senior 4000m Cross Country
Emily Caird Female Craighead Diocesan School Senior 4000m Cross Country
Kiloran Cairns Female Craighead Diocesan School Senior 4000m Cross Country
Olive Caseley Female Whanganui Collegiate School Senior 4000m Cross Country
Nina Chalmers Female Mt Albert Grammar Senior 4000m Cross Country
Unpaid Annabel Chapman Female St Peter's School, Cambridge Senior 4000m Cross Country
Charlotte Chiles Female Rangi Ruru Girls' School Senior 4000m Cross Country
Denika Clooney Female Otamatea High School Senior 4000m Cross Country
Faith Coffin Female Craighead Diocesan School Senior 4000m Cross Country
Cassie Colbourne Female Sacred Heart Girls' College (New Plymouth) Senior 4000m Cross Country
Fenella Cooney Female Marlborough Girls' College Senior 4000m Cross Country
Unpaid Ginger Cox Female Brisbane Athletics Senior 4000m Cross Country
Unpaid Jemma Creed Female Papanui High School Senior 4000m Cross Country
Unpaid Sophie Cresswell Female Scots College Senior 4000m Cross Country
Kate Currie Female Christchurch Girls' High School Senior 4000m Cross Country
Lulu Davies Female Wellington East Girls' College Senior 4000m Cross Country
Issy de Hair Female Wellington Girls' College Senior 4000m Cross Country
Bethany Dickerson Female Roncalli College Senior 4000m Cross Country
Violet Dominikovich Female Craighead Diocesan School Senior 4000m Cross Country
Montana Doorey Female Nga Tawa Diocesan School Senior 4000m Cross Country
Jane Doyle Female Sacred Heart Girls' College (New Plymouth) Senior 4000m Cross Country
Asha Edwards Female Takapuna Grammar School Senior 4000m Cross Country
Unpaid Ella Egan Female Scots College Senior 4000m Cross Country
Unpaid Coco Fidler Female Brisbane Athletics Senior 4000m Cross Country
Kayo Findsen Female Epsom Girls' Grammar School Senior 4000m Cross Country
Courtney Fitzgibbon Female Waiopehu College Senior 4000m Cross Country
Ellie Flett Female Craighead Diocesan School Senior 4000m Cross Country
Zara Ford Female King's College Senior 4000m Cross Country
Brooke Fortune Female Rangiora High School Senior 4000m Cross Country
Unpaid Lili Ganivet Female Havelock North High School Senior 4000m Cross Country
Alix Gibson Female Nga Tawa Diocesan School Senior 4000m Cross Country
Olivia Gilbertson Female Whanganui Collegiate School Senior 4000m Cross Country
Lydia Giles Female Craighead Diocesan School Senior 4000m Cross Country
Brynne Gordon Female Cashmere High School Senior 4000m Cross Country
Finella Guttmann Female Rangi Ruru Girls' School Senior 4000m Cross Country
Sophia Haines Female Diocesan School for Girls Senior 4000m Cross Country
Lucy Hannah Female Queen Margaret College Senior 4000m Cross Country
Isabelle Harrison Female St Margaret's College Senior 4000m Cross Country
Unpaid Letizia Hay Female St Peter's School, Cambridge Senior 4000m Cross Country
Poppy Healy Female Queen Margaret College Senior 4000m Cross Country
Lisa Hellyer Female Onehunga High School Senior 4000m Cross Country
Sarah Hellyer Female Onehunga High School Senior 4000m Cross Country
Amelia Henstock Female Villa Maria College Senior 4000m Cross Country
Madeline Hobo Female New Plymouth Girls' High School Senior 4000m Cross Country
Petra Hofmans Female New Plymouth Girls' High School Senior 4000m Cross Country
Unpaid Olivia Holborrow Female Queen's High School Senior 4000m Cross Country
Maia Holden Female Wellington Girls' College Senior 4000m Cross Country
Katie Horton Female Burnside High School Senior 4000m Cross Country
Eva Houghton Female Baradene College Senior 4000m Cross Country
Hannah Hughes Female St Andrew's College Senior 4000m Cross Country
Emma Jamieson Female New Plymouth Girls' High School Senior 4000m Cross Country
Amelia Joyce Female St Cuthbert's College Senior 4000m Cross Country
Giselle Kenworthy Female Wellington Girls' College Senior 4000m Cross Country
Unpaid Caitlin Kirk Female Central Hawkes Bay College Senior 4000m Cross Country
Jacquelyn Kowalewski Female New Plymouth Girls' High School Senior 4000m Cross Country
Unpaid Courtney Lang Female Westland High School Senior 4000m Cross Country
Samantha Lascelles Female St Margaret's College Senior 4000m Cross Country
Unpaid Matilda Lee Female Brisbane Athletics Senior 4000m Cross Country
Sascha Letica Female Takapuna Grammar School Senior 4000m Cross Country
Unpaid Keshia Linyard Female Nayland College Senior 4000m Cross Country
Grace Lucas Female Wellington Girls' College Senior 4000m Cross Country
Maia Lupton Female Whanganui Collegiate School Senior 4000m Cross Country
Unpaid Georgia Lynch Female ACG Strathallan Senior 4000m Cross Country
Siena Mackley Female Wakatipu High School Senior 4000m Cross Country
Maddison Maclean Female St Mary's College (Wellington) Senior 4000m Cross Country
Leah MacNamara Female Nga Tawa Diocesan School Senior 4000m Cross Country
Kobi Maslin Female Villa Maria College Senior 4000m Cross Country
Millie McFadzien Female St Peter's College (Gore) Senior 4000m Cross Country
Gwen McGrath Female Sacred Heart College (Wellington) Senior 4000m Cross Country
Elspeth McGuinness Female Cashmere High School Senior 4000m Cross Country
Jessie McKenzie Female Hutt Valley High School Senior 4000m Cross Country
Lucy McLean Female Palmerston North Girls' High School Senior 4000m Cross Country
Amelia McMath Female St Margaret's College Senior 4000m Cross Country
Unpaid Jessica McNeilly Female Garin College Senior 4000m Cross Country
Kenisha Mediratta Female St Cuthbert's College Senior 4000m Cross Country
Grace Meredith Female St Cuthbert's College Senior 4000m Cross Country
Ava Newton Female St Cuthbert's College Senior 4000m Cross Country
Sinead O'Sullivan Female Sacred Heart Girls' College (New Plymouth) Senior 4000m Cross Country
Madison Owen Female Kingsway School Senior 4000m Cross Country
Unpaid Tahlia Pellow Female Middleton Grange School Senior 4000m Cross Country
Katelin Perkins Female Nga Tawa Diocesan School Senior 4000m Cross Country
Hannah Piper Female St Cuthbert's College Senior 4000m Cross Country
Unpaid Zara Pomfret Female Glendowie College Senior 4000m Cross Country
Maia Poutawera Female Tauranga Girls' College Senior 4000m Cross Country
Eleanor Pugh Female Bethlehem College Senior 4000m Cross Country
Bronwen Rees-Jones Female Cambridge High School Senior 4000m Cross Country
Annabel Richardson Female Baradene College Senior 4000m Cross Country
Unpaid Boh Ritchie Female St Peter's School, Cambridge Senior 4000m Cross Country
Scarlett Robb Female St Cuthbert's College Senior 4000m Cross Country
Sophie Robb Female St Cuthbert's College Senior 4000m Cross Country
Zania Roberts Female Cashmere High School Senior 4000m Cross Country
Kate Robinson Female Baradene College Senior 4000m Cross Country
Paige Scannell Female Sacred Heart Girls' College (New Plymouth) Senior 4000m Cross Country
Unpaid Carlotta Schaefer Female Nayland College Senior 4000m Cross Country
Marissa Shannon Female Craighead Diocesan School Senior 4000m Cross Country
Unpaid Casey Shaw-Stranks Female St Peter's School, Cambridge Senior 4000m Cross Country
Manaia Sheridan Female Nga Tawa Diocesan School Senior 4000m Cross Country
Gemma Sitjes Female St Margaret's College Senior 4000m Cross Country
Pieta Smith Female Sacred Heart Girls' College (New Plymouth) Senior 4000m Cross Country
Unpaid Mackenzie Speers Female Havelock North High School Senior 4000m Cross Country
Ava Sutherland Female Wellington Girls' College Senior 4000m Cross Country
Unpaid Maia Suttie Female St Peter's School, Cambridge Senior 4000m Cross Country
Elsa Trotter Female Nga Tawa Diocesan School Senior 4000m Cross Country
Annabel Tuck Female Wellington Girls' College Senior 4000m Cross Country
Jorgia Tucker Female Southland Girls' High School Senior 4000m Cross Country
Lucy Vance Female Rangi Ruru Girls' School Senior 4000m Cross Country
Unpaid Romy Vickers Female Brisbane Athletics Senior 4000m Cross Country
Unpaid Maddie Waddell Female St Peter's School, Cambridge Senior 4000m Cross Country
Emma Ward Female Epsom Girls' Grammar School Senior 4000m Cross Country
Unpaid Brooke Weir Female St Peter's School, Cambridge Senior 4000m Cross Country
Olivia Whale Female Nga Tawa Diocesan School Senior 4000m Cross Country
Unpaid Jemma Wilson Female Brisbane Athletics Senior 4000m Cross Country
Unpaid Bella Wyatt Female Rotorua Lakes High School Senior 4000m Cross Country
Unpaid Kate Yu Female Samuel Marsden Collegiate Senior 4000m Cross Country
Unpaid Max Aldridge Male Christchurch Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Rocky Allan Male King's High School Senior 6000m Cross Country
Dylan Anderson Male Whanganui Collegiate School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Alec Ball Male Feilding High School Senior 6000m Cross Country
Daniel Barback Male Tauranga Boys' College Senior 6000m Cross Country
Unpaid Harry Barr Male Brisbane Athletics Senior 6000m Cross Country
Stanley Bateman Male Westlake Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Ashton Bennett Male Timaru Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Connor Boulton Male Macleans College Senior 6000m Cross Country
Paul Brosnahan Male Sacred Heart College (Auckland) Senior 6000m Cross Country
Zavier Brown Male New Plymouth Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Benjamin Brunton Male Whanganui Collegiate School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Tyler Burnett Male Rolleston College Senior 6000m Cross Country
Jack Buttle Male Burnside High School Senior 6000m Cross Country
Jamie Cabusao Male Tauranga Boys' College Senior 6000m Cross Country
Silas Campbell Male Wellington College Senior 6000m Cross Country
Blake Candish Male Whanganui Collegiate School Senior 6000m Cross Country
Toby Caro Male Westlake Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Cody Carter Male Auckland Grammar School Senior 6000m Cross Country
James Catto Male Tauranga Boys' College Senior 6000m Cross Country
Unpaid Kalym Chalmers Male Ashburton College Senior 6000m Cross Country
Unpaid Cormac Chesney Male St Patrick's College (Kilbirnie) Senior 6000m Cross Country
Dylan Chilcott Male New Plymouth Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Yusuke Chow Male Auckland Grammar School Senior 6000m Cross Country
Hamish Clark Male King's College Senior 6000m Cross Country
Noah Clark Male Burnside High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Xavier Clark Male Auckland Grammar School Senior 6000m Cross Country
Bede Colbourne Male Francis Douglas Memorial College Senior 6000m Cross Country
Unpaid Ben Coles Male St Peter's College (Auckland) Senior 6000m Cross Country
Sean Collins Male Mt Maunganui College Senior 6000m Cross Country
Illinois Cooney Male Green Bay High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Noah Crowhurst Male Macleans College Senior 6000m Cross Country
Quincy Cutts Male Westlake Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Mohit Daroch Male Christchurch Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Nick Dobbie Male New Plymouth Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Max Doherty Male Onslow College Senior 6000m Cross Country
Unpaid Bayly Dransfield Male Auckland Grammar School Senior 6000m Cross Country
James Ellwood Male Wellington College Senior 6000m Cross Country
Jack Erikson Male King's College Senior 6000m Cross Country
Beck Faloon-Cavander Male Burnside High School Senior 6000m Cross Country
Cooper Ferguson Male New Plymouth Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Lorenzo Ferguson Male Westlake Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Miller Ferguson Male New Plymouth Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Felix Field Male New Plymouth Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Max Finlayson Male Timaru Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Robert Fitzpatrick Male Auckland Grammar School Senior 6000m Cross Country
Charlie Forde Male Central Southland College Senior 6000m Cross Country
Elliot Forrest Male Sacred Heart College (Auckland) Senior 6000m Cross Country
Unpaid Otis Galloway Male Rongotai College Senior 6000m Cross Country
Unpaid Christian Geldenhuys Male Macleans College Senior 6000m Cross Country
Duke Gilbert Male Mt Albert Grammar Senior 6000m Cross Country
Liam Good Male Tauranga Boys' College Senior 6000m Cross Country
Makaia Grant-Fargie Male New Plymouth Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Elliot Graves Male St Andrew's College Senior 6000m Cross Country
George Gray Male Wellington College Senior 6000m Cross Country
Unpaid Logan Hammond Male Auckland Grammar School Senior 6000m Cross Country
Harry Hardwick Male Green Bay High School Senior 6000m Cross Country
Theo Hardy Male Wellington College Senior 6000m Cross Country
Ollie Harland Male Wellington College Senior 6000m Cross Country
Unpaid Ciaran Harris Male Rolleston College Senior 6000m Cross Country
Unpaid Finn Hawkins Male Christchurch Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Tito Hay Male St Peter's School, Cambridge Senior 6000m Cross Country
Unpaid Flynn Healy Male Macleans College Senior 6000m Cross Country
Unpaid Oliver Heffernan Male St Patrick's College (Silverstream) Senior 6000m Cross Country
Jan Hellberg Male Tauranga Boys' College Senior 6000m Cross Country
Jacob Hewitt Male Green Bay High School Senior 6000m Cross Country
Henry Hiatt Male Christ's College Senior 6000m Cross Country
Christopher Hickey Male Westlake Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Corban Holmes Male Bethlehem College Senior 6000m Cross Country
Thomas Hooks Male New Plymouth Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Thomas Hope Male New Plymouth Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Logan Hopfler Male Wellington College Senior 6000m Cross Country
Unpaid Ruie Hyslop Male Otago Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Connor Jamieson Male Macleans College Senior 6000m Cross Country
Unpaid Luke Jansen Male Middleton Grange School Senior 6000m Cross Country
Jude Jeffery Male Tauranga Boys' College Senior 6000m Cross Country
Unpaid Theo Jolly Male Auckland Grammar School Senior 6000m Cross Country
Oliver Jones Male Whanganui Collegiate School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Samuel Jones Male Rongotai College Senior 6000m Cross Country
Mitch Karatau Male Whanganui Collegiate School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Dan Kelleher Male King's High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Frankie Kelly Male Rongotai College Senior 6000m Cross Country
Unpaid Nikko Kelly Male ACG Sunderland Senior 6000m Cross Country
Unpaid Connor Kemp Male St Patrick's College (Kilbirnie) Senior 6000m Cross Country
Isaac Kirkpatrick Male Westlake Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Toby Lane Male St Peter's School, Cambridge Senior 6000m Cross Country
Unpaid Heath Lash Male Rotorua Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Kieran Lawson Male St Peter's School, Cambridge Senior 6000m Cross Country
Unpaid Noah Lazayres Male St Peter's College (Auckland) Senior 6000m Cross Country
Sam Leitch Male St Bede's College Senior 6000m Cross Country
Unpaid George Lewis Male Havelock North High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Wilson Li Male St Patrick's College (Kilbirnie) Senior 6000m Cross Country
Unpaid Milo Lindsay Male Auckland Grammar School Senior 6000m Cross Country
Caleb Litolff Male Tauranga Boys' College Senior 6000m Cross Country
Jake Lomas Male Tauranga Boys' College Senior 6000m Cross Country
Ollie Longley Male Tauranga Boys' College Senior 6000m Cross Country
Daniel Lough Male Burnside High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Max Lowrey Male King's High School Senior 6000m Cross Country
Joe Martin Male Wellington College Senior 6000m Cross Country
Jack Mason Male New Plymouth Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Brody Matheson Male New Plymouth Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Maksis Maulvurfs Male Green Bay High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Ceferino McDonald Male Rongotai College Senior 6000m Cross Country
Unpaid Bertie McGuigan Male Rongotai College Senior 6000m Cross Country
Sam McHale Male Napier Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Matthew McKee Male Auckland Grammar School Senior 6000m Cross Country
Reuben McKeown Male Timaru Boys' High School Senior 6000m Cross Country
James McLeay Male Southland Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Rocco McMahon Male Sacred Heart College (Auckland) Senior 6000m Cross Country
Nashoba Melhopt Male Timaru Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Firmin Mignon-Onfray Male Nayland College Senior 6000m Cross Country
Henry Moffat Male New Plymouth Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Oscar Monro Male Glendowie College Senior 6000m Cross Country
Karabo Mosiane Male Westlake Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Quinn Moss Male King's College Senior 6000m Cross Country
Charley Mueller Male Westlake Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Hamish Murray Male Aquinas College Senior 6000m Cross Country
Thomas Newsom Male Cashmere High School Senior 6000m Cross Country
Toohey Oliver Male Whanganui Collegiate School Senior 6000m Cross Country
Samuel Orange Male Burnside High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Ben Oxford Male Macleans College Senior 6000m Cross Country
Oliver Palmer Male Sacred Heart College (Auckland) Senior 6000m Cross Country
Kobe Peters Male Green Bay High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Oliver Phillips Male King's High School Senior 6000m Cross Country
Jonty Porter Male Timaru Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Liam Quinn Male New Plymouth Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Caleb Radcliffe Male Papanui High School Senior 6000m Cross Country
Eliot Ramousse Male Burnside High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Solomon Randerson Male Auckland Grammar School Senior 6000m Cross Country
Kaleb Rawiri Male Sacred Heart College (Auckland) Senior 6000m Cross Country
Unpaid Lachlan Rayner Male Brisbane Athletics Senior 6000m Cross Country
Unpaid Desmond Reddy Male Rongotai College Senior 6000m Cross Country
Caleb Rice Male Hutt International Boys' School Senior 6000m Cross Country
Charlie Richardson Male Sacred Heart College (Auckland) Senior 6000m Cross Country
Samuel Rickerby Male King's College Senior 6000m Cross Country
Jacob Ridder Male Cashmere High School Senior 6000m Cross Country
Jack Riordan Male Sacred Heart College (Auckland) Senior 6000m Cross Country
Wilf Robinson Male Timaru Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Jacob Rodgers Male St Patrick's College (Kilbirnie) Senior 6000m Cross Country
Redd Scampion Male King's College Senior 6000m Cross Country
Unpaid Joshua Scott Male King's High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Henry Sevier Male Christchurch Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Joshua Smith Male Auckland Grammar School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Macrae Smith Male Shirley Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Jack Snedden Male St Peter's College (Auckland) Senior 6000m Cross Country
Cameron Spencer Male Whanganui Collegiate School Senior 6000m Cross Country
Riley Staddon Male New Plymouth Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Bernard Stallard Male St Patrick's College (Kilbirnie) Senior 6000m Cross Country
Mathias Strohmeier Male New Plymouth Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Ferdi Tan Male Christchurch Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Blake Taylor Male Sacred Heart College (Auckland) Senior 6000m Cross Country
Lewis Taylor Male Timaru Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Kayden Theron Male Tauranga Boys' College Senior 6000m Cross Country
Hagen Thompson Male Napier Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Aidan Thornton Male Green Bay High School Senior 6000m Cross Country
Hamish Tilsley Male Timaru Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Richie Trathen Male Macleans College Senior 6000m Cross Country
Theo Tripe Male Whanganui Collegiate School Senior 6000m Cross Country
Caleb Turner Male Timaru Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Max Tuttle Male Westlake Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Fletcher Van Heuven Male Matamata College Senior 6000m Cross Country
Unpaid Caleb Wagener Male Auckland Grammar School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Caleb Walkinshaw Male St Patrick's College (Silverstream) Senior 6000m Cross Country
Ryan Ward Male St Bede's College Senior 6000m Cross Country
James Weber Male Wakatipu High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Mark Weir Male Christchurch Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Alex West Male Havelock North High School Senior 6000m Cross Country
Harry Whiteman Male Westlake Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Cooper Wightman Male Christchurch Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Max Wildbore Male Napier Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Max Wilkins Male Auckland Grammar School Senior 6000m Cross Country
Harrison Wills Male Wellington College Senior 6000m Cross Country
Quinn Winwood Male King's College Senior 6000m Cross Country
Harry Witheridge Male Westlake Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Harry Witt Male Rangiora High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Callum Wos Male St Patrick's College (Silverstream) Senior 6000m Cross Country
George Wyllie Male Tauranga Boys' College Senior 6000m Cross Country
Ryan Yoon Male Burnside High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Isaac Brewster Male Shirley Boys' High School Para Junior 2000m Cross Country PA
Unpaid Bronson Ditfort Male Papanui High School Para Junior 2000m Cross Country PA
Toby Ireland Male Hutt Valley High School Para Junior 2000m Cross Country PA
Unpaid Cody Lamond Male Papanui High School Para Junior 2000m Cross Country PA
Unpaid Adi Pathak Male Papanui High School Para Junior 2000m Cross Country PA
Unpaid Sam Churchill Male Papanui High School Para Senior 2000m Cross Country PA
Unpaid Luis Douglas Male Havelock North High School Para Senior 2000m Cross Country PA
Unpaid Jack Dowling Male Papanui High School Para Senior 2000m Cross Country PA
Unpaid Ivan Drawbridge Male Papanui High School Para Senior 2000m Cross Country PA
Unpaid Oliver King Male Papanui High School Para Senior 2000m Cross Country PA
Unpaid Lachlan Oakes Male Papanui High School Para Senior 2000m Cross Country PA
Unpaid Toby Paterson Male Papanui High School Para Senior 2000m Cross Country PA
Unpaid Josh Rae Male Papanui High School Para Senior 2000m Cross Country PA
Unpaid Lee West Male Papanui High School Para Senior 2000m Cross Country PA
Unpaid Albert O'Brien Male Onslow College Para Year 9 2000m Cross Country PA