EDP logo
(Back to login page)

Entries List

Athlete Gender School Events
Savannah Allen Female Sacred Heart College (Wgtn) Year Nine 3000m Cross Country
Imogen Barlow Female St Kentigern College Year Nine 3000m Cross Country
Sophie Bell Female Nga Tawa Diocesan School Year Nine 3000m Cross Country
Zoe Bonny Female Waimea College Year Nine 3000m Cross Country
Laura Bowden Female Diocesan School for Girls Year Nine 3000m Cross Country
Isabella Bridge Female St Margaret's College Year Nine 3000m Cross Country
Stella Buczynski Female Havelock North High School Year Nine 3000m Cross Country
Bella Cain-Townley Female Waimea College Year Nine 3000m Cross Country
Maren Capps Female Lynfield College Year Nine 3000m Cross Country
Zoe Cursons Female Onslow College Year Nine 3000m Cross Country
Issy de Hair Female Tawa College Year Nine 3000m Cross Country
Jane Doyle Female Sacred Heart College (Wgtn) Year Nine 3000m Cross Country
Jessica Drury Female Rangi Ruru Girls' School Year Nine 3000m Cross Country
Asha Edwards Female Takapuna Grammar School Year Nine 3000m Cross Country
Ella Egan Female Wellington Girls' College Year Nine 3000m Cross Country
Siu Ellie Female St Cuthbert's College Year Nine 3000m Cross Country
Bella Evett Female Wellington Girls' College Year Nine 3000m Cross Country
Molly Fletcher Female New Plymouth Girls High School Year Nine 3000m Cross Country
Blaise France Female Rangi Ruru Girls' School Year Nine 3000m Cross Country
Leah Galea Female Avondale College Year Nine 3000m Cross Country
Tamsin Gillespie Female Westland High School Year Nine 3000m Cross Country
Coco Guy Female Nga Tawa Diocesan School Year Nine 3000m Cross Country
Scarlett Gwin Female Marist College Year Nine 3000m Cross Country
Sophia Haines Female Diocesan School for Girls Year Nine 3000m Cross Country
Laura Hammond Female St Dominic's College Year Nine 3000m Cross Country
Lilly Hammond Female Havelock North High School Year Nine 3000m Cross Country
Lucy Hannah Female Queen Margaret College Year Nine 3000m Cross Country
Lisa Hellyer Female Onehunga High School Year Nine 3000m Cross Country
Sarah Hellyer Female Onehunga High School Year Nine 3000m Cross Country
Amelia Henstock Female Villa Maria College Year Nine 3000m Cross Country
Maia Holden Female Wellington Girls' College Year Nine 3000m Cross Country
Chloe Jamieson Female Nga Tawa Diocesan School Year Nine 3000m Cross Country
Eva Jeffries Female St Peter's School Year Nine 3000m Cross Country
Katie Jordan Female Sacred Heart College (Wgtn) Year Nine 3000m Cross Country
Sahara Katene Female Rotorua Girls' High School Year Nine 3000m Cross Country
Ruby Kaye Female Napier Girls High School Year Nine 3000m Cross Country
Ruby Laming Female Craighead Diocesan School Year Nine 3000m Cross Country
Chelsea Lea Female St Peter's School Year Nine 3000m Cross Country
Zari Lindsay Female St Cuthbert's College Year Nine 3000m Cross Country
Keshia Linyard Female Nayland College Year Nine 3000m Cross Country
Kobi Maslin Female Villa Maria College Year Nine 3000m Cross Country
Millie McFadzien Female St Peter's College (Gore) Year Nine 3000m Cross Country
Gwen McGrath Female Sacred Heart College (Wgtn) Year Nine 3000m Cross Country
Neve McKenzie Female Marlborough Girls College Year Nine 3000m Cross Country
Hannah McManus Female Diocesan School for Girls Year Nine 3000m Cross Country
Kenisha Mediratta Female Lynfield College Year Nine 3000m Cross Country
Georgia Mill Female Havelock North High School Year Nine 3000m Cross Country
Brooke Miller Female Wairarapa College Year Nine 3000m Cross Country
Saffron Moaveni Female Baradene College Year Nine 3000m Cross Country
Estelle Monk Female New Plymouth Girls High School Year Nine 3000m Cross Country
Juju Moorhead Female Wellington Girls' College Year Nine 3000m Cross Country
Bethan Mullis Female New Plymouth Girls High School Year Nine 3000m Cross Country
Antonia Leonor Ortiz-Minguez Female Independent Home School Athletes Year Nine 3000m Cross Country
Lucy Parker Female Napier Girls High School Year Nine 3000m Cross Country
Rebekah Pratten Female Cashmere High School Year Nine 3000m Cross Country
Renee Price Female Rotorua Girls' High School Year Nine 3000m Cross Country
Eleanor Pugh Female Bethlehem College Year Nine 3000m Cross Country
Scarlett Robb Female St Cuthbert's College Year Nine 3000m Cross Country
Zania Roberts Female Rangi Ruru Girls' School Year Nine 3000m Cross Country
Marley Sampson Female New Plymouth Girls High School Year Nine 3000m Cross Country
Abi Scott-Douglas Female St Andrew's College Year Nine 3000m Cross Country
Casey Shaw-Stranks Female St Peter's School Year Nine 3000m Cross Country
Manaia Sheridan Female Nga Tawa Diocesan School Year Nine 3000m Cross Country
Maddison Sturgeon Female Hawera High School Year Nine 3000m Cross Country
Zara Toes Female St Cuthbert's College Year Nine 3000m Cross Country
Jorgia Tucker Female Southland Girls' High School Year Nine 3000m Cross Country
Breeze van Veldhuizen Female Napier Girls High School Year Nine 3000m Cross Country
Emma Verry Female Palmerston North Girls High Sc Year Nine 3000m Cross Country
Emily Watt Female Cashmere High School Year Nine 3000m Cross Country
Luca Wohlers Female Napier Girls High School Year Nine 3000m Cross Country
Sammy Wolfe Female New Plymouth Girls High School Year Nine 3000m Cross Country
Wei Wei Zhang Female Burnside High School Year Nine 3000m Cross Country
Daniel Barback Male Tauranga Boys' College Year Nine 3000m Cross Country
Oliver Bargh Male St Patrick's College (Silverst Year Nine 3000m Cross Country
Henry Barr Male Westlake Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Stanley Bateman Male Westlake Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Albie Betteridge Male St Patrick's College (Silverst Year Nine 3000m Cross Country
Oakley Blackburn Male Christchurch Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Swann Blanchard Male Westlake Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Lewis Blay Male James Hargest College Year Nine 3000m Cross Country
Harry Borton Male Westlake Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Jacob Boyle Male Westlake Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Arran Brodie Male Westlake Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Ryder Brownrigg Male Sacred Heart College (Auckland Year Nine 3000m Cross Country
Tyler Burnett Male Rolleston College Year Nine 3000m Cross Country
Callum Byrne Male St Patrick's College (Silverst Year Nine 3000m Cross Country
Silas Campbell Male Wellington College Year Nine 3000m Cross Country
Laurence Carter Male Westlake Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Kalym Chalmers Male Ashburton College Year Nine 3000m Cross Country
Otto Church Male Christ's College Year Nine 3000m Cross Country
Sam Cook Male St Andrew's College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Illinois Cooney Male St Paul's College (Auckland) Year Nine 3000m Cross Country
Sam Cunningham Male Sacred Heart College (Auckland Year Nine 3000m Cross Country
Duke Cutts Male Westlake Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Luca Dohnt Male Tauranga Boys' College Year Nine 3000m Cross Country
Bayly Dransfield Male Auckland Grammar School Year Nine 3000m Cross Country
Charles Edge Male Rathkeale College/Trinity Sen Year Nine 3000m Cross Country
Cooper Ferguson Male New Plymouth Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Lorenzo Ferguson Male Westlake Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Miller Ferguson Male New Plymouth Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Cameron Fitzjohn Male Tauranga Boys' College Year Nine 3000m Cross Country
Aidan Fitzmaurice Male Papanui High School Year Nine 3000m Cross Country
Shima Fletcher Male Tauranga Boys' College Year Nine 3000m Cross Country
Charlie Forde Male Central Southland College Year Nine 3000m Cross Country
Liam Galt Male Wellington College Year Nine 3000m Cross Country
Christian Geldenhuys Male Macleans College Year Nine 3000m Cross Country
Luca George Male Sacred Heart College (Auckland Year Nine 3000m Cross Country
Duke Gilbert Male Mt Albert Grammar Year Nine 3000m Cross Country
Ty Gonzales Male Mt Albert Grammar Year Nine 3000m Cross Country
George Gray Male Wellington College Year Nine 3000m Cross Country
Finnbar Hanrahan Male Nelson College Year Nine 3000m Cross Country
Harry Hardwick Male Green Bay High School Year Nine 3000m Cross Country
Vishnu Hariharan Male Auckland Grammar School Year Nine 3000m Cross Country
Dardy Harrington Male Christchurch Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Ciaran Harris Male Rolleston College Year Nine 3000m Cross Country
Flynn Healy Male Macleans College Year Nine 3000m Cross Country
Caleb Heath Male Waimea College Year Nine 3000m Cross Country
Christopher Hickey Male Westlake Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Leo Hobson Male Westlake Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Riley Hope Male New Plymouth Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Logan Hopfler Male Wellington College Year Nine 3000m Cross Country
Jack Houstoun Male Timaru Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Tom Hughson Male Wellington College Year Nine 3000m Cross Country
Ollie Jackways Male St Andrew's College Year Nine 3000m Cross Country
Nikko Kelly Male ACG Sunderland Year Nine 3000m Cross Country
Elijah Kirkpatrick Male Westlake Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Joshua Lamb Male St Patrick's College (Silverst Year Nine 3000m Cross Country
Wesley Lau Male Macleans College Year Nine 3000m Cross Country
William Lemon Male St Patrick's College (Silverst Year Nine 3000m Cross Country
Riley Lester Male Rongotai College Year Nine 3000m Cross Country
Caleb Litolff Male Tauranga Boys' College Year Nine 3000m Cross Country
Jyde Low Male St John College Year Nine 3000m Cross Country
Ashton Lucas Male Tauranga Boys' College Year Nine 3000m Cross Country
Jansen Luke Male Middleton Grange School Year Nine 3000m Cross Country
Alexander Lush Male Tauranga Boys' College Year Nine 3000m Cross Country
Daniel Malthus Male Burnside High School Year Nine 3000m Cross Country
Vin Marsden Male Sacred Heart College (Auckland Year Nine 3000m Cross Country
Ivor Martin Male Kings College Year Nine 3000m Cross Country
Jack Mason Male New Plymouth Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Alexander Matuszek Male Rathkeale College/Trinity Sen Year Nine 3000m Cross Country
Sam McFarlane Male Rotorua Lakes High School Year Nine 3000m Cross Country
Rocco McMahon Male Sacred Heart College (Auckland Year Nine 3000m Cross Country
Cody Mcpherson Male Waimea College Year Nine 3000m Cross Country
Henry Moffat Male New Plymouth Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Henry Moore Male Sacred Heart College (Auckland Year Nine 3000m Cross Country
Oliver Norden Male Sacred Heart College (Auckland Year Nine 3000m Cross Country
Johnny Ormond Male St Kentigern College Year Nine 3000m Cross Country
Albie Palmer-Clarke Male Green Bay High School Year Nine 3000m Cross Country
Nisal Pathirana Male Christ's College Year Nine 3000m Cross Country
Max Peachy Hale Male Westlake Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Stefan Pendergrast Male Tauranga Boys' College Year Nine 3000m Cross Country
Cormac Pepper Male Sacred Heart College (Auckland Year Nine 3000m Cross Country
Tom Pescini Male Wellington College Year Nine 3000m Cross Country
Alistair Peterson Male Green Bay High School Year Nine 3000m Cross Country
Charlie Poulgrain Male New Plymouth Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Quinn Pratt Male Timaru Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Malachi Puckeridge Male New Plymouth Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Zach Pudney Male Westlake Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Liam Quinn Male New Plymouth Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Desmond Reddy Male Rongotai College Year Nine 3000m Cross Country
Logan Rice Male St Patrick's College (Silverst Year Nine 3000m Cross Country
Samuel Rickerby Male Kings College Year Nine 3000m Cross Country
Shannon Rochester Male Burnside High School Year Nine 3000m Cross Country
Byron Russell Male Rathkeale College/Trinity Sen Year Nine 3000m Cross Country
Aiden Schuin Male Westlake Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Henry Sevier Male Christchurch Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Oliver Simpson Male Christ's College Year Nine 3000m Cross Country
Yashil Singh Male Tauranga Boys' College Year Nine 3000m Cross Country
Connor Smith Male Westlake Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Macrae Smith Male Shirley Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Hagen Thompson Male Napier Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Hamish Tilsey Male Timaru Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
John-Pallid Tufue Male St Patrick's College (Silverst Year Nine 3000m Cross Country
Caleb Turner Male Timaru Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
James Weber Male Wakatipu High School Year Nine 3000m Cross Country
Matthew Wilcox Male St Andrew's College Year Nine 3000m Cross Country
Quinn Winwood Male Kings College Year Nine 3000m Cross Country
Dane Wooster Male Tauranga Boys' College Year Nine 3000m Cross Country
Benjamin Worrall Male Auckland Grammar School Year Nine 3000m Cross Country
Leo Wright Male Westlake Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Gracie Ames Female Wellington Girls' College Junior 3000m Cross Country
Tegan Anderson Female Napier Girls High School Junior 3000m Cross Country
Chadelle Bascara Female New Plymouth Girls High School Junior 3000m Cross Country
Ellie Beever Female Nayland College Junior 3000m Cross Country
Sophie Booth Female St Margaret's College Junior 3000m Cross Country
Sydney Booth Female Nelson College For Girls Junior 3000m Cross Country
Jessica Bray Female Te Aroha College Junior 3000m Cross Country
Zoe Broadhead Female Whanganui Collegiate School Junior 3000m Cross Country
Grace Brydges Female Waitaki Girls' High School Junior 3000m Cross Country
Unpaid Alyssa Buchan Female Hillmorton High School Junior 3000m Cross Country
Hannah Byam Female Whanganui Collegiate School Junior 3000m Cross Country
Mia Cain-Townley Female Waimea College Junior 3000m Cross Country
Nina Chalmers Female Mt Albert Grammar Junior 3000m Cross Country
Annabel Chapman Female St Peter's School Junior 3000m Cross Country
Charlotte Chiles Female Rangi Ruru Girls' School Junior 3000m Cross Country
Bea Christie Female James Hargest College Junior 3000m Cross Country
Amelia Clark Female Waimea College Junior 3000m Cross Country
Faith Coffin Female Craighead Diocesan School Junior 3000m Cross Country
Jemma Creed Female Papanui High School Junior 3000m Cross Country
Margo Dalling Female St Margaret's College Junior 3000m Cross Country
Greta Darke Female Whanganui Collegiate School Junior 3000m Cross Country
Lucy Dawson Female St Peter's School Junior 3000m Cross Country
Amber DeWit Female St Andrew's College Junior 3000m Cross Country
Sophia Dol Female St Peter's School Junior 3000m Cross Country
Kirsty Donovan Female St Peter's School Junior 3000m Cross Country
Jamie Dunnett-Welch Female Napier Girls High School Junior 3000m Cross Country
Sophie Dunnett-Welch Female Napier Girls High School Junior 3000m Cross Country
Carenza Elley Female Hamilton Girls High School Junior 3000m Cross Country
Amani Farry Female St Mary's College (Auckland) Junior 3000m Cross Country
Holly Fausett Female Aquinas College Junior 3000m Cross Country
Courtney Fitzgibbon Female Waiopehu College Junior 3000m Cross Country
Juliet Freeman Female Rangi Ruru Girls' School Junior 3000m Cross Country
Lili Ganivet Female Havelock North High School Junior 3000m Cross Country
Alix Gibson Female Nga Tawa Diocesan School Junior 3000m Cross Country
Olivia Gilbertson Female Whanganui Collegiate School Junior 3000m Cross Country
Brynne Gordon Female Cashmere High School Junior 3000m Cross Country
Eva Green Female Hutt Valley High School Junior 3000m Cross Country
Lily Greenough Female St Peter's School Junior 3000m Cross Country
Isabella Haigh Female Green Bay High School Junior 3000m Cross Country
Isabelle Harrison Female St Margaret's College Junior 3000m Cross Country
Poppy Healy Female Wellington Girls' College Junior 3000m Cross Country
Isla Hill Female Waimea College Junior 3000m Cross Country
Petra Hofmans Female New Plymouth Girls High School Junior 3000m Cross Country
Leah Jacobsen Female Matamata College Junior 3000m Cross Country
Hollie John Female Nelson College For Girls Junior 3000m Cross Country
Sarah Johnson Female New Plymouth Girls High School Junior 3000m Cross Country
Sophie Jones Female Wellington Girls' College Junior 3000m Cross Country
Amelia Joyce Female St Cuthbert's College Junior 3000m Cross Country
Giselle Kenworthy Female Wellington Girls' College Junior 3000m Cross Country
Caitlin Kirk Female Central Hawkes Bay College Junior 3000m Cross Country
Jacquelyn Kowalewski Female New Plymouth Girls High School Junior 3000m Cross Country
Mia Lindfield Female Marlborough Girls College Junior 3000m Cross Country
Maia Lupton Female Whanganui Collegiate School Junior 3000m Cross Country
Georgia Lynch Female ACG Strathallan Junior 3000m Cross Country
Siena Mackley Female Wakatipu High School Junior 3000m Cross Country
Maddison Maclean Female St Mary's College (Wgtn) Junior 3000m Cross Country
Sophie Maxwell Female Rangi Ruru Girls' School Junior 3000m Cross Country
Jessie McKenzie Female Hutt Valley High School Junior 3000m Cross Country
Grace Meredith Female St Cuthbert's College Junior 3000m Cross Country
Ellie Meynell Female Napier Girls High School Junior 3000m Cross Country
Ottalie Morrah Female Whanganui Collegiate School Junior 3000m Cross Country
Amy Nicoll Female Havelock North High School Junior 3000m Cross Country
Sophie Orchard Female Rangi Ruru Girls' School Junior 3000m Cross Country
Hannah Paine Female St Peter's School Junior 3000m Cross Country
Frankie Palmer Female Nelson College For Girls Junior 3000m Cross Country
Tahlia Pellow Female Middleton Grange School Junior 3000m Cross Country
Mady Petley Female Whanganui Collegiate School Junior 3000m Cross Country
Zara Pomfret Female Glendowie College Junior 3000m Cross Country
Leah Pratten Female Cashmere High School Junior 3000m Cross Country
Bronwen Rees-Jones Female Cambridge High School Junior 3000m Cross Country
Ava Register Female St Matthew's Collegiate Junior 3000m Cross Country
Maria Revelant Female Wellington Girls' College Junior 3000m Cross Country
Unpaid Lila Rhodes Female Columba College Junior 3000m Cross Country
Annabel Richardson Female Baradene College Junior 3000m Cross Country
Boh Ritchie Female St Peter's School Junior 3000m Cross Country
Caitlin Robinson Female Nga Tawa Diocesan School Junior 3000m Cross Country
Isla Robinson Female Macleans College Junior 3000m Cross Country
Kate Robinson Female Baradene College Junior 3000m Cross Country
Helena Satherley Female Motueka High School Junior 3000m Cross Country
Isabella Schwarzenbach Female Motueka High School Junior 3000m Cross Country
Gemma Sitjes Female St Margaret's College Junior 3000m Cross Country
Evie Skidmore Female Woodford House Junior 3000m Cross Country
Jessie Smith Female Westland High School Junior 3000m Cross Country
Emma Solly Female Nelson College For Girls Junior 3000m Cross Country
Mackenzie Speers Female Havelock North High School Junior 3000m Cross Country
Alyssa Tapper Female St Peter's School Junior 3000m Cross Country
Elsa Trotter Female Nga Tawa Diocesan School Junior 3000m Cross Country
Annabel Tuck Female Wellington Girls' College Junior 3000m Cross Country
Mila van Rensburg Female Marlborough Girls College Junior 3000m Cross Country
Maddie Waddell Female St Peter's School Junior 3000m Cross Country
Madie Wallace Female St Andrew's College Junior 3000m Cross Country
Sophie Webber Female Woodford House Junior 3000m Cross Country
Olivia Whale Female Nga Tawa Diocesan School Junior 3000m Cross Country
Max Aldridge Male Christchurch Boys High School Junior 4000m Cross Country
Ben Allan Male Timaru Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Joel Allott Male Christchurch Boys High School Junior 4000m Cross Country
William Allott Male Christchurch Boys High School Junior 4000m Cross Country
Will Ashley Male Westlake Boys High School Junior 4000m Cross Country
Adam Baker Male Wellington College Junior 4000m Cross Country
Alec Ball Male Feilding High School Junior 4000m Cross Country
Samuel Beardmore Male Wellington College Junior 4000m Cross Country
Ryan Bell Male Timaru Boys' High School Junior 4000m Cross Country
William Berkers Male James Hargest College Junior 4000m Cross Country
Connor Boulton Male Macleans College Junior 4000m Cross Country
Theo Bray Male Rongotai College Junior 4000m Cross Country
Ben Brown Male St Pauls Collegiate (Hamilton) Junior 4000m Cross Country
Mac Brown Male Timaru Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Scott Brown Male Nelson College Junior 4000m Cross Country
Zavier Brown Male New Plymouth Boys High School Junior 4000m Cross Country
James Browne Male St Patrick's College (Silverst Junior 4000m Cross Country
Keegan Burgess Male Westlake Boys High School Junior 4000m Cross Country
Nate Burke Male Whanganui Collegiate School Junior 4000m Cross Country
Jack Buttle Male Burnside High School Junior 4000m Cross Country
Joseph Cameron Male Waimea College Junior 4000m Cross Country
James Catto Male Tauranga Boys' College Junior 4000m Cross Country
Cormac Chesney Male St Patrick's College (Kilbirni Junior 4000m Cross Country
Dylan Chilcott Male New Plymouth Boys High School Junior 4000m Cross Country
Henry Church Male Christ's College Junior 4000m Cross Country
Koby Clarkson Male Auckland Grammar School Junior 4000m Cross Country
Johnson Cleland Male Timaru Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Bede Colbourne Male Francis Douglas Memorial Coll Junior 4000m Cross Country
Ben Coles Male St Peter's College (Auckland) Junior 4000m Cross Country
Noah Crowhurst Male Macleans College Junior 4000m Cross Country
Owen Dabner Male Sacred Heart College (Auckland Junior 4000m Cross Country
Tennet De Koster Male Westlake Boys High School Junior 4000m Cross Country
Jude Deaker Male Wakatipu High School Junior 4000m Cross Country
James Ellwood Male Wellington College Junior 4000m Cross Country
Jack Erikson Male Kings College Junior 4000m Cross Country
Hugo Feng Male Burnside High School Junior 4000m Cross Country
Felix Field Male New Plymouth Boys High School Junior 4000m Cross Country
Thomas Fitzgerald Male Whanganui Collegiate School Junior 4000m Cross Country
Sam Forward Male St Pauls Collegiate (Hamilton) Junior 4000m Cross Country
George Fraser Male Sacred Heart College (Auckland Junior 4000m Cross Country
Kade Froome Male New Plymouth Boys High School Junior 4000m Cross Country
James Garnham Male Nelson College Junior 4000m Cross Country
Josh Glackin Male Westlake Boys High School Junior 4000m Cross Country
Noah Goodfellow Male Christ's College Junior 4000m Cross Country
Sam Gordon Male Wellington College Junior 4000m Cross Country
Jaguun Gunregjav-Willers Male St Patrick's College (Kilbirni Junior 4000m Cross Country
Asher Hales Male New Plymouth Boys High School Junior 4000m Cross Country
Ollie Harland Male Wellington College Junior 4000m Cross Country
Lloyd Hawkins Male New Plymouth Boys High School Junior 4000m Cross Country
Oliver Hercus Male Wellington College Junior 4000m Cross Country
Charlie Hodgetts Male Westlake Boys High School Junior 4000m Cross Country
Ben Honey Male Macleans College Junior 4000m Cross Country
Cade Ingerson Male Waimea College Junior 4000m Cross Country
Luca James Male Westlake Boys High School Junior 4000m Cross Country
Theo Jolly Male Auckland Grammar School Junior 4000m Cross Country
Connor Kemp Male St Patrick's College (Kilbirni Junior 4000m Cross Country
Daniel Kovylov Male Avondale College Junior 4000m Cross Country
Noah Lees Male Wellington College Junior 4000m Cross Country
Ryan Leong Male Westlake Boys High School Junior 4000m Cross Country
Felix Littlejohn Male Sacred Heart College (Auckland Junior 4000m Cross Country
Jake Lomas Male St Peter's School Junior 4000m Cross Country
Joseph Mack Male Whanganui Collegiate School Junior 4000m Cross Country
Oliver Marsh Male New Plymouth Boys High School Junior 4000m Cross Country
Joe Martin Male Wellington College Junior 4000m Cross Country
Lukas Martin-Mercado Male Westlake Boys High School Junior 4000m Cross Country
Jamie Maunder Male Westlake Boys High School Junior 4000m Cross Country
Blake Miscall Male St Patrick's College (Silverst Junior 4000m Cross Country
Stirling Monk Male New Plymouth Boys High School Junior 4000m Cross Country
Quinn Moss Male Kings College Junior 4000m Cross Country
Charley Mueller Male Westlake Boys High School Junior 4000m Cross Country
Hamish Murray Male Aquinas College Junior 4000m Cross Country
Sean Newlands Male Roncalli College Junior 4000m Cross Country
Thomas Newsom Male Cashmere High School Junior 4000m Cross Country
Vin O'Connell Male Sacred Heart College (Auckland Junior 4000m Cross Country
Elijah O'Donnell Male Marlborough Boys College Junior 4000m Cross Country
Zach O'Gram Male Westlake Boys High School Junior 4000m Cross Country
Payo O'Sullivan Male Timaru Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Ben Oxford Male Macleans College Junior 4000m Cross Country
Oliver Palmer Male Sacred Heart College (Auckland Junior 4000m Cross Country
Pat Poland Male St Patrick's College (Silverst Junior 4000m Cross Country
Jonty Porter Male Timaru Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Villi Qereqeretabua Male Sacred Heart College (Auckland Junior 4000m Cross Country
Solomon Randerson Male Auckland Grammar School Junior 4000m Cross Country
Kaleb Rawiri Male Sacred Heart College (Auckland Junior 4000m Cross Country
Charlie Richardson Male Sacred Heart College (Auckland Junior 4000m Cross Country
Jack Riordan Male Sacred Heart College (Auckland Junior 4000m Cross Country
Bryn Roberton Male Tauranga Boys' College Junior 4000m Cross Country
Jesse Rumball-Smith Male Wellington College Junior 4000m Cross Country
Finlay Sharpe Male Christ's College Junior 4000m Cross Country
Liam Shearer Male Wellington College Junior 4000m Cross Country
Louie Short Male St Pauls Collegiate (Hamilton) Junior 4000m Cross Country
Matthew Sinclair Male Whanganui Collegiate School Junior 4000m Cross Country
Alfie Steedman Male Westlake Boys High School Junior 4000m Cross Country
Nathen Strachan Male Macleans College Junior 4000m Cross Country
Oscar Swinson Male Auckland Grammar School Junior 4000m Cross Country
Blake Taylor Male Sacred Heart College (Auckland Junior 4000m Cross Country
Charlie Taylor Male Greymouth High School Junior 4000m Cross Country
Lewis Taylor Male Timaru Boys' High School Junior 4000m Cross Country
Kayden Theron Male Papamoa College Junior 4000m Cross Country
Zavier Toaolamai-Holden Male Christchurch Boys High School Junior 4000m Cross Country
Gus Tulloch Male Wellington College Junior 4000m Cross Country
Reid Tusch Male Kings College Junior 4000m Cross Country
Max Tuttle Male Westlake Boys High School Junior 4000m Cross Country
Caleb Wagener Male Auckland Grammar School Junior 4000m Cross Country
Hogan Ward Male Nelson College Junior 4000m Cross Country
Kurt Ward Male Nelson College Junior 4000m Cross Country
Mark Weir Male Christchurch Boys High School Junior 4000m Cross Country
Cooper Wightman Male Christchurch Boys High School Junior 4000m Cross Country
Alexander Wilkins Male Auckland Grammar School Junior 4000m Cross Country
Dakota Williams-Harris Male Tauranga Boys' College Junior 4000m Cross Country
Harrison Wills Male Wellington College Junior 4000m Cross Country
Caleb Woodfield Male St Peter's School Junior 4000m Cross Country
Finn Woodhouse Male Shirley Boys High School Junior 4000m Cross Country
Callum Wos Male St Patrick's College (Silverst Junior 4000m Cross Country
George Wyllie Male Tauranga Boys' College Junior 4000m Cross Country
Keegan Yates Male New Plymouth Boys High School Junior 4000m Cross Country
Ashton Young Male Auckland Grammar School Junior 4000m Cross Country
Brook Yu Male Avondale College Junior 4000m Cross Country
Kouki Zhang Male Green Bay High School Junior 4000m Cross Country
Amelia Abernethy Female Queen Margaret College Senior 4000m Cross Country
Tayla Admanson Female Wellington Girls' College Senior 4000m Cross Country
Hester Allen Female Nelson College For Girls Senior 4000m Cross Country
Scarlett Anderson Female Onslow College Senior 4000m Cross Country
Anna Babington Female St Margaret's College Senior 4000m Cross Country
Katherine Babington Female St Margaret's College Senior 4000m Cross Country
Rachel Baker Female Wellington Girls' College Senior 4000m Cross Country
Lillie Beliveau Female Wellington Girls' College Senior 4000m Cross Country
Brooke Bowen Female Waimea College Senior 4000m Cross Country
Pascale Bowie Female Whanganui Collegiate School Senior 4000m Cross Country
Georgie Rose Boyd Female St Peter's School Senior 4000m Cross Country
Louise Brabyn Female Whanganui Collegiate School Senior 4000m Cross Country
Cassie Cameron Female Waimea College Senior 4000m Cross Country
Lola Campbell Female Queen Margaret College Senior 4000m Cross Country
Renee Carey Female St Pauls Collegiate (Hamilton) Senior 4000m Cross Country
Emma Clark Female Nga Tawa Diocesan School Senior 4000m Cross Country
Olivia Clifton Female Nga Tawa Diocesan School Senior 4000m Cross Country
Emma Coates Female Rangi Ruru Girls' School Senior 4000m Cross Country
Anja Combrie Female Rotorua Lakes High School Senior 4000m Cross Country
Incke Conradie Female Rotorua Lakes High School Senior 4000m Cross Country
Annabel Cook Female Napier Girls High School Senior 4000m Cross Country
Hazel Cook Female Green Bay High School Senior 4000m Cross Country
Mischa Crawford Female Green Bay High School Senior 4000m Cross Country
Katya Cumming Female Taumarunui High School Senior 4000m Cross Country
Kate Currie Female Christchurch Girls High School Senior 4000m Cross Country
Leila Daniels Female Epsom Girls Grammar School Senior 4000m Cross Country
Lulu Davies Female Wellington East Girls' College Senior 4000m Cross Country
Renee Donovan Female New Plymouth Girls High School Senior 4000m Cross Country
Montana Doorey Female Nga Tawa Diocesan School Senior 4000m Cross Country
Harriet Douglas Female Whanganui Collegiate School Senior 4000m Cross Country
Bella Earl Female Whangarei Girls High School Senior 4000m Cross Country
Amy Ellis Female Nga Tawa Diocesan School Senior 4000m Cross Country
Emma Ferguson Female Nga Tawa Diocesan School Senior 4000m Cross Country
Kayo Findsen Female Epsom Girls Grammar School Senior 4000m Cross Country
Eve Finlayson Female Diocesan School for Girls Senior 4000m Cross Country
Jessica Finnegan Female Diocesan School for Girls Senior 4000m Cross Country
Samantha Fookes Female Wakatipu High School Senior 4000m Cross Country
Grace Foreman Female New Plymouth Girls High School Senior 4000m Cross Country
Emmison Gear Female Napier Girls High School Senior 4000m Cross Country
Zara Geddes Female St Hilda's Collegiate Senior 4000m Cross Country
Rosaria Gibson Female Villa Maria College Senior 4000m Cross Country
Amelia Green Female Diocesan School for Girls Senior 4000m Cross Country
Charlotte Greenwood Female St Cuthbert's College Senior 4000m Cross Country
Stella Hammond Female St Dominic's College Senior 4000m Cross Country
Juliet Harland Female Diocesan School for Girls Senior 4000m Cross Country
Letizia Hay Female St Peter's School Senior 4000m Cross Country
Charo Heijnen Female Otumoetai College Senior 4000m Cross Country
Beth Heywood Female Rangi Ruru Girls' School Senior 4000m Cross Country
Hannah Hughes Female St Andrew's College Senior 4000m Cross Country
Kaylee Hunger Female New Plymouth Girls High School Senior 4000m Cross Country
Emma Jamieson Female New Plymouth Girls High School Senior 4000m Cross Country
Jess Jennings Female St Peter's School Senior 4000m Cross Country
Maddi Judkins Female St Peter's School Senior 4000m Cross Country
Lucy Jurke Female Wellington Girls' College Senior 4000m Cross Country
Sara Jury Female Hamilton Girls High School Senior 4000m Cross Country
Sabine Kenworthy Female Wellington Girls' College Senior 4000m Cross Country
Sascha Letica Female Takapuna Grammar School Senior 4000m Cross Country
Sofia Lumbreras Female Havelock North High School Senior 4000m Cross Country
Catherine Lund Female Otago Girls High School Senior 4000m Cross Country
Poppy Martin Female John Paul College Senior 4000m Cross Country
Elspeth McGuinness Female Cashmere High School Senior 4000m Cross Country
Amy McHardy Female Whanganui Collegiate School Senior 4000m Cross Country
Kate McHardy Female Wellington Girls' College Senior 4000m Cross Country
Lucy McLean Female Palmerston North Girls High Sc Senior 4000m Cross Country
Rosa Meyer Female Whanganui Collegiate School Senior 4000m Cross Country
Carys Middleton Female Nga Tawa Diocesan School Senior 4000m Cross Country
Lottie Moffat Female New Plymouth Girls High School Senior 4000m Cross Country
Olivia Molloy Female Napier Girls High School Senior 4000m Cross Country
Lucy Monckton Female Whanganui Collegiate School Senior 4000m Cross Country
Niamh Motley Female Craighead Diocesan School Senior 4000m Cross Country
Orla Motley Female Craighead Diocesan School Senior 4000m Cross Country
Lucy Murphy Female Craighead Diocesan School Senior 4000m Cross Country
Mackenzie Napier Female Gore High School Senior 4000m Cross Country
Jodie Nash Female Takapuna Grammar School Senior 4000m Cross Country
Kate O'Connor Female Napier Girls High School Senior 4000m Cross Country
Molly O'Sullivan Female Wellington Girls' College Senior 4000m Cross Country
Jasmin Patel Female Nayland College Senior 4000m Cross Country
Kendal Penney Female Macleans College Senior 4000m Cross Country
Josephine Perkins Female Whanganui Collegiate School Senior 4000m Cross Country
Lyla Peters Female Green Bay High School Senior 4000m Cross Country
Sue Petrie Female Burnside High School Senior 4000m Cross Country
Sam Plimmer Female St Matthew's Collegiate Senior 4000m Cross Country
Caitlyn Pokorny Female Macleans College Senior 4000m Cross Country
Gracie Pratten Female Cashmere High School Senior 4000m Cross Country
Emily Raath Female St Peter's School Senior 4000m Cross Country
Bridie Restieaux Female Villa Maria College Senior 4000m Cross Country
Kate Ritchie Female Craighead Diocesan School Senior 4000m Cross Country
Sophie Robb Female St Cuthbert's College Senior 4000m Cross Country
Lucy Russ Female Diocesan School for Girls Senior 4000m Cross Country
Tara Sacke Female Cambridge High School Senior 4000m Cross Country
Katelyn Sceats Female Wellington Girls' College Senior 4000m Cross Country
Marissa Shannon Female Craighead Diocesan School Senior 4000m Cross Country
Ella Smart Female Matamata College Senior 4000m Cross Country
Kate Southwick Female Nelson College For Girls Senior 4000m Cross Country
Monique Spedding Female Hamilton Girls High School Senior 4000m Cross Country
Eliza Squire Female Wellington East Girls' College Senior 4000m Cross Country
Phoebe Squire Female Wellington East Girls' College Senior 4000m Cross Country
Rosa Stanley Female Queen Margaret College Senior 4000m Cross Country
Lucy Steele Female Cambridge High School Senior 4000m Cross Country
Heidi Stephens Female Waimea College Senior 4000m Cross Country
Ava Sutherland Female Wellington Girls' College Senior 4000m Cross Country
Kennedy Taylor Female Southland Girls' High School Senior 4000m Cross Country
Madeline Thomas Female Craighead Diocesan School Senior 4000m Cross Country
Sophie Thomas Female Nelson College For Girls Senior 4000m Cross Country
Anei Todd Female Diocesan School for Girls Senior 4000m Cross Country
Shinaye Toms Female Nayland College Senior 4000m Cross Country
Lily Twyford Female St Andrew's College Senior 4000m Cross Country
Sophia Urlich Female Macleans College Senior 4000m Cross Country
Rochell Uys Female Richmond View School Senior 4000m Cross Country
Nikita Wain Female Taradale High School Senior 4000m Cross Country
Brooke Weir Female St Peter's School Senior 4000m Cross Country
Felicity Wills Female Wellington Girls' College Senior 4000m Cross Country
Grace Wisnewski Female St Peter's School Senior 4000m Cross Country
Greta Woolloff Female Wellington Girls' College Senior 4000m Cross Country
Bella Wyatt Female Rotorua Lakes High School Senior 4000m Cross Country
Kate Yu Female Samuel Marsden Collegiate Senior 4000m Cross Country
Thomas Allan Male Timaru Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Finn Allott Male Christchurch Boys High School Senior 6000m Cross Country
Casey Atkinson Male St Peter's School Senior 6000m Cross Country
Finn Barker Male Napier Boys High School Senior 6000m Cross Country
Tomas Barry Male St Peter's College (Auckland) Senior 6000m Cross Country
Hugo Batchelor Male Kings College Senior 6000m Cross Country
Fenlon Bayley Male Nelson College Senior 6000m Cross Country
Ethan Beetar Male St Bede's College Senior 6000m Cross Country
Jackson Bigwood Male New Plymouth Boys High School Senior 6000m Cross Country
Paul Brosnahan Male Sacred Heart College (Auckland Senior 6000m Cross Country
Ben Brunner Male Wellington College Senior 6000m Cross Country
Camden Burge Male St Kevin's College Senior 6000m Cross Country
Azrael Cabusao Male Tauranga Boys' College Senior 6000m Cross Country
Ryan Caldwell Male Timaru Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Etienne Calonne Male Westlake Boys High School Senior 6000m Cross Country
Toby Caro Male Whanganui Collegiate School Senior 6000m Cross Country
Phonse Carroll Male Christchurch Boys High School Senior 6000m Cross Country
Aidan Chesney Male St Patrick's College (Kilbirni Senior 6000m Cross Country
Conor Chesney Male St Patrick's College (Kilbirni Senior 6000m Cross Country
Noah Clark Male Burnside High School Senior 6000m Cross Country
Malachy Cleland Male Timaru Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Max Clinch Male Christchurch Boys High School Senior 6000m Cross Country
Ronan Codyre Male Macleans College Senior 6000m Cross Country
Adam Coleman Male Richmond View School Senior 6000m Cross Country
Zack Conroy Male Hauraki Plains College Senior 6000m Cross Country
Jienshuo Cook Male Auckland Grammar School Senior 6000m Cross Country
Thomas Cowan Male Westlake Boys High School Senior 6000m Cross Country
Cullen Crowe Male Hauraki Plains College Senior 6000m Cross Country
Luke Cudby Male Westlake Boys High School Senior 6000m Cross Country
Jett Curteis Male Westlake Boys High School Senior 6000m Cross Country
Robbie Cuthbertson Male Westlake Boys High School Senior 6000m Cross Country
Quincy Cutts Male Westlake Boys High School Senior 6000m Cross Country
Matt Darby Male St Peter's School Senior 6000m Cross Country
Nick Davies Male Westlake Boys High School Senior 6000m Cross Country
Christian De Vaal Male Macleans College Senior 6000m Cross Country
Erueara Delamere-Heap Male Whanganui Collegiate School Senior 6000m Cross Country
Caleb Diprose Male Aparima College Senior 6000m Cross Country
Nick Dobbie Male New Plymouth Boys High School Senior 6000m Cross Country
Max Doherty Male Onslow College Senior 6000m Cross Country
Jack Dransfield Male Auckland Grammar School Senior 6000m Cross Country
Thomas Dufty Male Sacred Heart College (Auckland Senior 6000m Cross Country
Reuben Duker Male Palmerston North Boys High Sch Senior 6000m Cross Country
Liam Dunlop-Brown Male St Patrick's College (Silverst Senior 6000m Cross Country
Eashwar Elavarasu Male Auckland Grammar School Senior 6000m Cross Country
Louie Endres Male Hillcrest High School Senior 6000m Cross Country
Luca Evett Male Wellington College Senior 6000m Cross Country
Zefa Fa'avae Male Motueka High School Senior 6000m Cross Country
Laito Fauchelle Male St Patrick's College (Silverst Senior 6000m Cross Country
Max Finlayson Male Timaru Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Robert Fitzpatrick Male Auckland Grammar School Senior 6000m Cross Country
Matthew Foley Male Sacred Heart College (Auckland Senior 6000m Cross Country
James Ford Male Kings College Senior 6000m Cross Country
Josh Ford Male Westlake Boys High School Senior 6000m Cross Country
Thomas Forrest-Dawson Male Green Bay High School Senior 6000m Cross Country
Oliver Galpin Male St Peter's School Senior 6000m Cross Country
Joshua Gill Male Nelson College Senior 6000m Cross Country
Joshua Gordon-Glassford Male St Kentigern College Senior 6000m Cross Country
Makaia Grant-Fargie Male New Plymouth Boys High School Senior 6000m Cross Country
Sam Gregory Male New Plymouth Boys High School Senior 6000m Cross Country
Ethan Hansen Male St Bede's College Senior 6000m Cross Country
Theo Hardy Male Wellington College Senior 6000m Cross Country
Finn Harrison Male Macleans College Senior 6000m Cross Country
Oliver Heffernan Male St Patrick's College (Silverst Senior 6000m Cross Country
James Hercus Male Whanganui Collegiate School Senior 6000m Cross Country
Matthew Hill Male Tauranga Boys' College Senior 6000m Cross Country
Leo Hilton Male Sacred Heart College (Auckland Senior 6000m Cross Country
Thomas Hooks Male New Plymouth Boys High School Senior 6000m Cross Country
Thomas Hope Male New Plymouth Boys High School Senior 6000m Cross Country
Lucas Huia Male James Hargest College Senior 6000m Cross Country
Brock Ironside Male New Plymouth Boys High School Senior 6000m Cross Country
Henry Isac Male Wellington College Senior 6000m Cross Country
Ethan James Male St Peter's School Senior 6000m Cross Country
Luke Johnston Male Christchurch Boys High School Senior 6000m Cross Country
William Johnston Male St Peter's College (Auckland) Senior 6000m Cross Country
Archie Jones Male Roncalli College Senior 6000m Cross Country
Elliot Jones Male Whanganui Collegiate School Senior 6000m Cross Country
Oliver Jones Male Whanganui Collegiate School Senior 6000m Cross Country
Josh Jordan Male St Patrick's College (Silverst Senior 6000m Cross Country
Ryan Jury Male New Plymouth Boys High School Senior 6000m Cross Country
Aphichat Khothisen Male Green Bay High School Senior 6000m Cross Country
Isaac Kirkpatrick Male Westlake Boys High School Senior 6000m Cross Country
William Larkin Male Wairarapa College Senior 6000m Cross Country
Heath Lash Male Rotorua Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Noah Lausen Male Waimea College Senior 6000m Cross Country
Guy Lees Male Wellington College Senior 6000m Cross Country
Wilson Li Male St Patrick's College (Kilbirni Senior 6000m Cross Country
Lachlan List Male Roncalli College Senior 6000m Cross Country
Josh Loose Male Christchurch Boys High School Senior 6000m Cross Country
Harrison Loretz Male Westlake Boys High School Senior 6000m Cross Country
Daniel Lough Male Burnside High School Senior 6000m Cross Country
Oskar Ludvig Male Lynfield College Senior 6000m Cross Country
Ryan Mackay Male Newlands College Senior 6000m Cross Country
Scott Manning Male New Plymouth Boys High School Senior 6000m Cross Country
Ryan Marfell Male Marlborough Boys College Senior 6000m Cross Country
Dustin Marshall Male Burnside High School Senior 6000m Cross Country
Logan Marshall Male Macleans College Senior 6000m Cross Country
Lucas Martin Male Whanganui Collegiate School Senior 6000m Cross Country
Max Marvin Male Green Bay High School Senior 6000m Cross Country
Roman Matson Male Westlake Boys High School Senior 6000m Cross Country
Maksis Maulvurfs Male Green Bay High School Senior 6000m Cross Country
Cameron Maunder Male Westlake Boys High School Senior 6000m Cross Country
Hassan McCall Male Independent Home School Athletes Senior 6000m Cross Country
Sean McGhie Male St Patrick's College (Silverst Senior 6000m Cross Country
George McHardy Male Napier Boys High School Senior 6000m Cross Country
Jackson McKay Male Hastings Boys High School Senior 6000m Cross Country
Matthew McKee Male Auckland Grammar School Senior 6000m Cross Country
Oliver McKenzie Male Gore High School Senior 6000m Cross Country
Jack McKeown Male Christ's College Senior 6000m Cross Country
James McLeay Male Southland Boys High School Senior 6000m Cross Country
Will McMeeken Male Christchurch Boys High School Senior 6000m Cross Country
Suleiman Mohamud Male Wellington College Senior 6000m Cross Country
Angus Monro Male Glendowie College Senior 6000m Cross Country
Oscar Monro Male Glendowie College Senior 6000m Cross Country
Jamie Mora Male Auckland Grammar School Senior 6000m Cross Country
Joshua Morgan Male New Plymouth Boys High School Senior 6000m Cross Country
Callum Murray Male Aquinas College Senior 6000m Cross Country
Leon O'Brien Male Sacred Heart College (Auckland Senior 6000m Cross Country
Tram O'Callaghan Male Christchurch Boys High School Senior 6000m Cross Country
William O'Connell Male Sacred Heart College (Auckland Senior 6000m Cross Country
Leo O'Donnell Male Motueka High School Senior 6000m Cross Country
Liam O'Donnell Male St Thomas Of Canterbury Colleg Senior 6000m Cross Country
Zach O'Dywer Male Sacred Heart College (Auckland Senior 6000m Cross Country
Patrick O'Rourke Male St Peter's School Senior 6000m Cross Country
Danyon Oakes Male Waimea College Senior 6000m Cross Country
Jesse Park Male Auckland Grammar School Senior 6000m Cross Country
Tayne Patel Male Havelock North High School Senior 6000m Cross Country
Ryan Peck Male Sacred Heart College (Auckland Senior 6000m Cross Country
Lucious Pinto Male St Patrick's College (Kilbirni Senior 6000m Cross Country
Jake Pirret-Buik Male Macleans College Senior 6000m Cross Country
Max Poland Male St Patrick's College (Silverst Senior 6000m Cross Country
Max Preece Male St Peter's College (Auckland) Senior 6000m Cross Country
Daniel Prescott Male St Thomas Of Canterbury Colleg Senior 6000m Cross Country
Elliott Pugh Male Bethlehem College Senior 6000m Cross Country
Ian Pugh Male Bethlehem College Senior 6000m Cross Country
Isaac Qereqeretabua Male Sacred Heart College (Auckland Senior 6000m Cross Country
Lorcan Rabbitte Male Havelock North High School Senior 6000m Cross Country
Flynn Register Male Rathkeale College/Trinity Sen Senior 6000m Cross Country
Owen Reid Male Havelock North High School Senior 6000m Cross Country
Joshua Renz Male Tauranga Boys' College Senior 6000m Cross Country
Jacob Rodgers Male St Patrick's College (Kilbirni Senior 6000m Cross Country
Bladon Roe Male Onslow College Senior 6000m Cross Country
Braedyn Rosanowski Male Nelson College Senior 6000m Cross Country
Henry Rumball Male Christchurch Boys High School Senior 6000m Cross Country
Rishabh Sahrawat Male St Patrick's College (Silverst Senior 6000m Cross Country
Rishi Sahrawat Male St Patrick's College (Silverst Senior 6000m Cross Country
William Saunders Male Christchurch Boys High School Senior 6000m Cross Country
Benjamin Scott Male James Hargest College Senior 6000m Cross Country
Jonah Seeds Male Whanganui Collegiate School Senior 6000m Cross Country
Angus Sevier Male Cashmere High School Senior 6000m Cross Country
Ishaan Silva Male Macleans College Senior 6000m Cross Country
Daniel Sinclair Male Whanganui Collegiate School Senior 6000m Cross Country
Ben Snee Male Havelock North High School Senior 6000m Cross Country
Samuel Stichbury Male Palmerston North Boys High Sch Senior 6000m Cross Country
Mathias Strohmeier Male New Plymouth Boys High School Senior 6000m Cross Country
Edward Swain Male Waimea College Senior 6000m Cross Country
William Talbot Male Timaru Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Ethan Tanasiri Male Pakuranga College Senior 6000m Cross Country
Toby Tasker Male Kings College Senior 6000m Cross Country
Connor Te Rito Male Sacred Heart College (Auckland Senior 6000m Cross Country
Josh Thorburn Male New Plymouth Boys High School Senior 6000m Cross Country
Josh Tonga Male Christchurch Boys High School Senior 6000m Cross Country
Huy Tran Male Green Bay High School Senior 6000m Cross Country
Jonty Tripe Male Whanganui Collegiate School Senior 6000m Cross Country
Karsen Vesty Male Havelock North High School Senior 6000m Cross Country
Hayden Waddell Male St Peter's School Senior 6000m Cross Country
Cameron Walker Male Dannevirke High School Senior 6000m Cross Country
Harrison Walker Male St Patrick's College (Silverst Senior 6000m Cross Country
Theo Walker Male Burnside High School Senior 6000m Cross Country
Dion Wallwork Male Macleans College Senior 6000m Cross Country
Ben Wells Male Westlake Boys High School Senior 6000m Cross Country
Alex West Male Havelock North High School Senior 6000m Cross Country
Thomas White Male Wellington College Senior 6000m Cross Country
Max Wildbore Male Napier Boys High School Senior 6000m Cross Country
Pai Wynyard Male Kaiapoi High School Senior 6000m Cross Country
Josh Young Male Timaru Boys' High School Senior 6000m Cross Country
Toby Ireland Male Hutt Valley High School Para Junior 2000m Cross Country PA
Reuben Anguisaca-Bland Male Papanui High School Para Senior 2000m Cross Country PA
Sam Churchill Male Papanui High School Para Senior 2000m Cross Country PA
Jasper Moss Male Christ's College Para Senior 2000m Cross Country PA
Lachlan Oakes Male Papanui High School Para Senior 2000m Cross Country PA
Josh Rae Male Papanui High School Para Senior 2000m Cross Country PA
Lily Reardon Female Papanui High School Para Senior 2000m Cross Country PA
Alex Skinner Male Papanui High School Para Senior 2000m Cross Country PA
Luis Douglas Male Havelock North High School Para Senior 6000m Cross Country PA