EDP logo
(Back to login page)

Entries List

Athlete Gender School Events
Unpaid Gracie Ames Female Wellington Girls' College Year Nine 3000m Cross Country
Belle Anderson Female Napier Girls High School Year Nine 3000m Cross Country
Tegan Anderson Female Napier Girls High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Kaitlyn Anitll Female New Plymouth Girls High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Chadelle Bascara Female New Plymouth Girls High School Year Nine 3000m Cross Country
Poppy Bazley Female Paraparaumu College Year Nine 3000m Cross Country
Anya Birmingham Female Queen Margaret College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Rebecca Boden Cave Female Whanganui Collegiate School Year Nine 3000m Cross Country
Samantha Bradley Female St Cuthbert's College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Eliana Brown Female Awatapu College Year Nine 3000m Cross Country
Rachel Bryant Female Waikato Diocesan School Year Nine 3000m Cross Country
Alyssa Buchan Female Hillmorton High School Year Nine 3000m Cross Country
Cameron Buckingham Female Westlake Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Mia Cain-Townley Female Waimea College Year Nine 3000m Cross Country
Millie Campbell Female Palmerston North Girls High Sc Year Nine 3000m Cross Country
Annabel Chapman Female St Peter's School Year Nine 3000m Cross Country
Charlotte Chiles Female Rangi Ruru Girls' School Year Nine 3000m Cross Country
Fenella Chittock Female Cashmere High School Year Nine 3000m Cross Country
Faith Coffin Female Craighead Diocesan School Year Nine 3000m Cross Country
Jaime Crofskey Female Feilding High School Year Nine 3000m Cross Country
Margaret Crosby Female Craighead Diocesan School Year Nine 3000m Cross Country
Elizabeth Cudby Female Hawera High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Greta Darke Female Whanganui Collegiate School Year Nine 3000m Cross Country
Jasmine Davis Female Cambridge High School Year Nine 3000m Cross Country
Bridie Derbidge Female Napier Girls High School Year Nine 3000m Cross Country
Sophia Dol Female St Peter's School Year Nine 3000m Cross Country
Jamie Dunnett-Welch Female Napier Girls High School Year Nine 3000m Cross Country
Sophie Dunnett-Welch Female Napier Girls High School Year Nine 3000m Cross Country
Carenza Elley Female Hamilton Girls High School Year Nine 3000m Cross Country
Green Eva Female Hutt Valley High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Amani Farry Female St Mary's College (Auckland) Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Holly Faucett Female Aquinas College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Allegra Fyers Venn Female Whanganui Collegiate School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Lili Ganivet Female Havelock North High School Year Nine 3000m Cross Country
Charli Gardner-Hall Female Waiuku College Year Nine 3000m Cross Country
Sophie Garrett Female Otumoetai College Year Nine 3000m Cross Country
Ayla Giesen Female Palmerston North Girls High Sc Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Olivia Gilbertson Female Whanganui Collegiate School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Erina Gilchrist Female Sacred Heart Girls' College (N Year Nine 3000m Cross Country
Brynne Gordon Female Cashmere High School Year Nine 3000m Cross Country
Lily Greenough Female St Peter's School Year Nine 3000m Cross Country
Isabella Haigh Female Green Bay High School Year Nine 3000m Cross Country
Briar Hales Female Napier Girls High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Zoe Helliwell Female Havelock North High School Year Nine 3000m Cross Country
Madeline Hobo Female Stratford High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Petra Hofmans Female New Plymouth Girls High School Year Nine 3000m Cross Country
Amy Hurly Female Rangitoto College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Sarah Johnson Female New Plymouth Girls High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Sophie Jones Female Wellington Girls' College Year Nine 3000m Cross Country
Gemma Kelly Female Whitby Collegiate School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Giselle Kenworthy Female Wellington Girls' College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Sacha Kilmister Female Kapiti College Year Nine 3000m Cross Country
Caitlin Kirk Female Central Hawkes Bay College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Jacquelyn Kowalewski Female New Plymouth Girls High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Maia Lupton Female Whanganui Collegiate School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Siena Mackley Female Wakatipu High School Year Nine 3000m Cross Country
Maddison Maclean Female St Mary's College (Wgtn) Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Kate Macpherson Female Whanganui Collegiate School Year Nine 3000m Cross Country
Wallace Madie Female St Andrew's College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Katie Mathieson Female Havelock North High School Year Nine 3000m Cross Country
Sophia Maxwell Female Rangi Ruru Girls' School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Vanni McDougall Female Whanganui Collegiate School Year Nine 3000m Cross Country
Hayley McIntyre Female Waikato Diocesan School Year Nine 3000m Cross Country
Jessie McKenzie Female Hutt Valley High School Year Nine 3000m Cross Country
Kayleigh McKenzie Female Green Bay High School Year Nine 3000m Cross Country
Grace Meredith Female St Cuthbert's College Year Nine 3000m Cross Country
Scarlett Munro Female Waikato Diocesan School Year Nine 3000m Cross Country
Jemma Nesdale Female St Cuthbert's College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Amy Nicoll Female Havelock North High School Year Nine 3000m Cross Country
Motley Orla Female Craighead Diocesan School Year Nine 3000m Cross Country
Hannah Paine Female St Peter's School Year Nine 3000m Cross Country
Molly Peate Female Hamilton Girls High School Year Nine 3000m Cross Country
Annja Peterson Female Hawera High School Year Nine 3000m Cross Country
Kasilk Phillips Female Hawera High School Year Nine 3000m Cross Country
Zara Pomfret Female Glendowie College Year Nine 3000m Cross Country
Sienna Porter Female Paraparaumu College Year Nine 3000m Cross Country
Bronwen Rees-Jones Female Cambridge High School Year Nine 3000m Cross Country
Maria Revelant Female Queen Margaret College Year Nine 3000m Cross Country
Annabel Richardson Female Baradene College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Emma Rimmer Female Havelock North High School Year Nine 3000m Cross Country
Boh Ritchie Female St Peter's School Year Nine 3000m Cross Country
Isla Robinson Female Macleans College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid McKenzie Rowlands Female New Plymouth Girls High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Paige Scannell Female Sacred Heart Girls' College (N Year Nine 3000m Cross Country
Alahna Singleton Female Palmerston North Girls High Sc Year Nine 3000m Cross Country
Molly Smith Female Craighead Diocesan School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Mackenzie Speers Female Havelock North High School Year Nine 3000m Cross Country
Casey Spencer Female Waikato Diocesan School Year Nine 3000m Cross Country
Summer Stevens Female Paraparaumu College Year Nine 3000m Cross Country
Alyssa Tapper Female St Peter's School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Sophie Trott Female Whanganui Collegiate School Year Nine 3000m Cross Country
Tayler Trow Female Palmerston North Girls High Sc Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Annabel Tuck Female Wellington Girls' College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Miriam Waayer Female Sacred Heart Girls' College (N Year Nine 3000m Cross Country
Maddie Waddell Female St Peter's School Year Nine 3000m Cross Country
Hayley Watkins Female St Peter's School Year Nine 3000m Cross Country
Lucy Wheeler Female Christchurch Girls High School Year Nine 3000m Cross Country
Francesca Wright Female St Cuthbert's College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Fletcher Adams Male Hamilton Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Max Aldridge Male Christchurch Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Charlie Anderson Male Cullinane College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Dylan Anderson Male Whanganui Collegiate School Year Nine 3000m Cross Country
Luca Anderson Male Westlake Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Jacob Ansell Male New Plymouth Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Will Ashley Male Westlake Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Adam Baker Male Wellington College Year Nine 3000m Cross Country
Jack Bealing Male Feilding High School Year Nine 3000m Cross Country
Samuel Beardmore Male Wellington College Year Nine 3000m Cross Country
Carter Birmingham Male Hutt International Boys' Schoo Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Theo Bray Male Rongotai College Year Nine 3000m Cross Country
Zavier Brown Male New Plymouth Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Mattia Buhler Male Hawera High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Nate Burke Male Whanganui Collegiate School Year Nine 3000m Cross Country
Wills Carter Male Central Hawkes Bay College Year Nine 3000m Cross Country
Dylan Chilcott Male New Plymouth Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Oliver Christie Male Trident High School Year Nine 3000m Cross Country
Xavier Christie Male Trident High School Year Nine 3000m Cross Country
Cody Clark Male Palmerston North Boys High Sch Year Nine 3000m Cross Country
Jack Clark Male St Patrick's College (Kilbirni Year Nine 3000m Cross Country
Koby Clarkson Male Auckland Grammar School Year Nine 3000m Cross Country
Johnson Cleland Male Timaru Boys' High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Matthew Connelly Male Francis Douglas Memorial Coll Year Nine 3000m Cross Country
David Cook Male Onslow College Year Nine 3000m Cross Country
Dominic Cook Male Takapuna Grammar School Year Nine 3000m Cross Country
Jacob Cooper Pritchard Male Hawera High School Year Nine 3000m Cross Country
Justin Cunningham Male Freyberg High School Year Nine 3000m Cross Country
Tennet De Koster Male Westlake Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Rico Dorssers Male Te Awamutu College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Joseph Duff Male Havelock North High School Year Nine 3000m Cross Country
Tommy Earl Male Whangarei Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Oli Ellis Male Macleans College Year Nine 3000m Cross Country
James Ellwood Male Wellington College Year Nine 3000m Cross Country
Hugo Endres Male Hillcrest High School Year Nine 3000m Cross Country
Kyle England Male Feilding High School Year Nine 3000m Cross Country
Hugo Feng Male Burnside High School Year Nine 3000m Cross Country
Felix Field Male New Plymouth Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid George Fraser Male Sacred Heart College (Auckland Year Nine 3000m Cross Country
Kade Froome Male New Plymouth Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Aidan Galley Male New Plymouth Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Cade Gillies Male Westlake Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Josh Glackin Male Westlake Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Liam Good Male Tauranga Boys' College Year Nine 3000m Cross Country
Sam Gordon Male Wellington College Year Nine 3000m Cross Country
Rex Grube Male Auckland Grammar School Year Nine 3000m Cross Country
Jaguun Gunregjav-Willers Male St Patrick's College (Kilbirni Year Nine 3000m Cross Country
Asher Hales Male New Plymouth Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Ollie Harland Male Wellington College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Jack Haslip Male Pukekohe High School Year Nine 3000m Cross Country
Dylan Henderson Male Westlake Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Oliver Hercus Male Wellington College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Samuel Hermann Male Whanganui Collegiate School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Joshua Hermanns Male Francis Douglas Memorial Coll Year Nine 3000m Cross Country
Charlie Hodgetts Male Westlake Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Max Hoggard Male Westlake Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Luca James Male Westlake Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Zac Jolliffe Male Rathkeale College/Trinity Sen Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Reef Joseph Male Aquinas College Year Nine 3000m Cross Country
Johnny Kearney Male Burnside High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Josh Keenan Male Whanganui Collegiate School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Ethan Kelly Male Sacred Heart College (Auckland Year Nine 3000m Cross Country
Connor Kemp Male St Patrick's College (Kilbirni Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid George Knott Male Havelock North High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Daniel Kovylov Male Avondale College Year Nine 3000m Cross Country
William Kruger Male Westlake Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Nikolai Lally Male Wellington College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Winston Lamb Male Whanganui Collegiate School Year Nine 3000m Cross Country
Jacob Lean Male Palmerston North Boys High Sch Year Nine 3000m Cross Country
Noah Lees Male Wellington College Year Nine 3000m Cross Country
Max Lewer Male St Patrick's College (Silverst Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Felix Littlejohn Male Sacred Heart College (Auckland Year Nine 3000m Cross Country
Jake Lomas Male St Peter's School Year Nine 3000m Cross Country
Adam MacFarlane Male St Andrew's College Year Nine 3000m Cross Country
Cooper Markham Male New Plymouth Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Oliver Marsh Male New Plymouth Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Joe Martin Male Wellington College Year Nine 3000m Cross Country
Jamie Maunder Male Westlake Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Sam McHale Male Napier Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Blake Miscall Male St Patrick's College (Silverst Year Nine 3000m Cross Country
Quinn Moss Male Kings College Year Nine 3000m Cross Country
Charley Mueller Male Westlake Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Sena Nelson Male Rototuna High School Year Nine 3000m Cross Country
Zach O'Gram Male Westlake Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Harvey O'Rourke Male Napier Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Ben Oxford Male Macleans College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Oliver Palmer Male Sacred Heart College (Auckland Year Nine 3000m Cross Country
Daniel Peng Male New Plymouth Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Ethan Perrett Male Stratford High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Sahil Phour Male Hamilton Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Villi Qereqeretabua Male Sacred Heart College (Auckland Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Tate Quilter-Phipps Male Francis Douglas Memorial Coll Year Nine 3000m Cross Country
Solomon Randerson Male Auckland Grammar School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Kaleb Rawiri Male Sacred Heart College (Auckland Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Charlie Richardson Male Sacred Heart College (Auckland Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Jack Riordan Male Sacred Heart College (Auckland Year Nine 3000m Cross Country
Jack Robinson Male Wellington College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Lachlan Ross Male Hamilton Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Lachlan Rowe Male Christchurch Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Jesse Rumball-Smith Male Wellington College Year Nine 3000m Cross Country
Reeve Russell Male New Plymouth Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Carrapiett Sean Male Burnside High School Year Nine 3000m Cross Country
Aaron Shi Male Westlake Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Matthew Sinclair Male Whanganui Collegiate School Year Nine 3000m Cross Country
George Skinner Male Feilding High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Liam Smith Male Taradale High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Sam Snowden Male Sacred Heart College (Auckland Year Nine 3000m Cross Country
Joseph Spalding Male Trident High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Isaac Steenson Male Francis Douglas Memorial Coll Year Nine 3000m Cross Country
Nathen Strachan Male Macleans College Year Nine 3000m Cross Country
Oscar Swinson Male Auckland Grammar School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Micah Tarry Male Havelock North High School Year Nine 3000m Cross Country
Kayden Theron Male Papamoa College Year Nine 3000m Cross Country
Hugo Tong Male Westlake Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Max Van Beers Male New Plymouth Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Caleb Wagener Male Auckland Grammar School Year Nine 3000m Cross Country
Tyler Waite Male Napier Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Hogan Ward Male Nelson College Year Nine 3000m Cross Country
Blake Ward-Smith Male Feilding High School Year Nine 3000m Cross Country
Sheldon Welsh Male St Patrick's College (Silverst Year Nine 3000m Cross Country
Cooper Wightman Male Christchurch Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Tyler Williams Male Auckland Grammar School Year Nine 3000m Cross Country
Sam Wilson Male Westlake Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Caleb Woodfield Male St Peter's School Year Nine 3000m Cross Country
Callum Wos Male St Patrick's College (Silverst Year Nine 3000m Cross Country
Cameron Wyeth Male Rathkeale College/Trinity Sen Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid George Wyllie Male Tauranga Boys' College Year Nine 3000m Cross Country
Keegan Yates Male New Plymouth Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Ryan Yoon Male Burnside High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Brook Yu Male Avondale College Year Nine 3000m Cross Country
Scarlett Anderson Female Onslow College Junior 3000m Cross Country
Tia Anderson Female Napier Girls High School Junior 3000m Cross Country
Danielle Asiata Female Macleans College Junior 3000m Cross Country
Unpaid Lillie Beliveau Female Wellington Girls' College Junior 3000m Cross Country
Unpaid Sofia Booth Female Whanganui Collegiate School Junior 3000m Cross Country
Unpaid Brooke Bowen Female Waimea College Junior 3000m Cross Country
Georgie Rose Boyd Female St Peter's School Junior 3000m Cross Country
Unpaid Louise Brabyn Female Whanganui Collegiate School Junior 3000m Cross Country
Ellie Brady Female Stratford High School Junior 3000m Cross Country
Penny Brill Female Baradene College Junior 3000m Cross Country
Lola Campbell Female Queen Margaret College Junior 3000m Cross Country
Unpaid Jodi Carver Female New Plymouth Girls High School Junior 3000m Cross Country
Unpaid Amelia Clark Female Waimea College Junior 3000m Cross Country
Eliza Clarkson Female Sacred Heart College (Napier) Junior 3000m Cross Country
Unpaid Grace Cliffe Female Waimea College Junior 3000m Cross Country
Annabel Cook Female Napier Girls High School Junior 3000m Cross Country
Unpaid Leila Daniels Female Epsom Girls Grammar School Junior 3000m Cross Country
Lulu Davies Female Wellington East Girls' College Junior 3000m Cross Country
Unpaid Renee Donovan Female New Plymouth Girls High School Junior 3000m Cross Country
Unpaid Kayo Findsen Female Epsom Girls Grammar School Junior 3000m Cross Country
Courtney Fitzgibbon Female Waiopehu College Junior 3000m Cross Country
Unpaid Abby Fookes Female Wakatipu High School Junior 3000m Cross Country
Zara Ford Female St Cuthbert's College Junior 3000m Cross Country
Emmison Gear Female Napier Girls High School Junior 3000m Cross Country
Unpaid Theodora Gempton Female Whanganui Collegiate School Junior 3000m Cross Country
Isabelle Harrison Female Craighead Diocesan School Junior 3000m Cross Country
Letizia Hay Female St Peter's School Junior 3000m Cross Country
Unpaid Gabrielle Healy Female Wellington Girls' College Junior 3000m Cross Country
Ally Hirschfeld Female St Andrew's College Junior 3000m Cross Country
Unpaid Hannah Honeyfield Female New Plymouth Girls High School Junior 3000m Cross Country
Unpaid Emma Jamieson Female New Plymouth Girls High School Junior 3000m Cross Country
Paloma Janse Female Nga Tawa Diocesan School Junior 3000m Cross Country
Georgia Jones Female Napier Girls High School Junior 3000m Cross Country
Maddi Judkins Female St Peter's School Junior 3000m Cross Country
Unpaid Sara Jury Female New Plymouth Girls High School Junior 3000m Cross Country
Unpaid Labhaoise Kennedy Female New Plymouth Girls High School Junior 3000m Cross Country
Samantha Lascelles Female St Margaret's College Junior 3000m Cross Country
Sascha Letica Female Takapuna Grammar School Junior 3000m Cross Country
Unpaid Georgia Lynch Female Strathallan College Junior 3000m Cross Country
Amy Macpherson Female Palmerston North Girls High Sc Junior 3000m Cross Country
Lily Marlow Female Sacred Heart Girls' College (H Junior 3000m Cross Country
Unpaid Ruby Matthews Female St Matthew's Collegiate Junior 3000m Cross Country
Elspeth McGuinness Female Cashmere High School Junior 3000m Cross Country
Unpaid Amy McHardy Female Wellington Girls' College Junior 3000m Cross Country
Unpaid Kate McHardy Female Wellington Girls' College Junior 3000m Cross Country
Lucy McLean Female Palmerston North Girls High Sc Junior 3000m Cross Country
Isabel Melville Female Waikato Diocesan School Junior 3000m Cross Country
Kithmini Melville Female Whakatane High School Junior 3000m Cross Country
Unpaid Rosa Meyer Female Whanganui Collegiate School Junior 3000m Cross Country
Ellie Meynell Female Napier Girls High School Junior 3000m Cross Country
Unpaid Lottie Moffat Female New Plymouth Girls High School Junior 3000m Cross Country
Olivia Molloy Female Napier Girls High School Junior 3000m Cross Country
Unpaid Franca Morrah Female Whanganui Collegiate School Junior 3000m Cross Country
Unpaid Jacquelyn Murray Female Chanel College Junior 3000m Cross Country
Jodie Nash Female Takapuna Grammar School Junior 3000m Cross Country
Emma Ogilvie Female Palmerston North Girls High Sc Junior 3000m Cross Country
Meera Patel Female St Peter's School Junior 3000m Cross Country
Kendal Penney Female Macleans College Junior 3000m Cross Country
Unpaid Mady Petley Female Whanganui Collegiate School Junior 3000m Cross Country
Sue Petrie Female Burnside High School Junior 3000m Cross Country
Hannah Piper Female St Cuthbert's College Junior 3000m Cross Country
Tyla Purdie Female St Peter's School Junior 3000m Cross Country
Poppy Rae-McGregor Female Paraparaumu College Junior 3000m Cross Country
Alex Rawlinson Female Otumoetai College Junior 3000m Cross Country
Bridie Restieaux Female Villa Maria College Junior 3000m Cross Country
Kate Ritchie Female Craighead Diocesan School Junior 3000m Cross Country
Sophie Robb Female St Cuthbert's College Junior 3000m Cross Country
Heidi Sextus Female Stratford High School Junior 3000m Cross Country
Marissa Shannon Female Craighead Diocesan School Junior 3000m Cross Country
Amy Shennan Female Diocesan School for Girls Junior 3000m Cross Country
Ella Smart Female Matamata College Junior 3000m Cross Country
Unpaid Amelia Smith Female Taradale High School Junior 3000m Cross Country
Unpaid Catherine Sonerson Female Wellington Girls' College Junior 3000m Cross Country
Unpaid Rosa Stanley Female Wellington Girls' College Junior 3000m Cross Country
Lucy Steele Female Cambridge High School Junior 3000m Cross Country
Unpaid Heidi Stephens Female Waimea College Junior 3000m Cross Country
Libby Street Female Waikato Diocesan School Junior 3000m Cross Country
Unpaid Ava Sutherland Female Wellington Girls' College Junior 3000m Cross Country
Nicola Sutherland-Smith Female Palmerston North Girls High Sc Junior 3000m Cross Country
Milana Tapper Female St Peter's School Junior 3000m Cross Country
Shinaye Toms Female Nayland College Junior 3000m Cross Country
Genie Tuck Female St Peter's School Junior 3000m Cross Country
Unpaid Caitlyn Turner Female Havelock North High School Junior 3000m Cross Country
Delaney Urlich Female Rototuna High School Junior 3000m Cross Country
Sophie Webber Female Woodford House Junior 3000m Cross Country
Hallie Williamson Female Palmerston North Girls High Sc Junior 3000m Cross Country
Bella Wyatt Female Rotorua Lakes High School Junior 3000m Cross Country
Kate Yu Female Samuel Marsden Collegiate Junior 3000m Cross Country
Unpaid Hunter Adams Male Hamilton Boys High School Junior 4000m Cross Country
Isaac Aldous Male St Peter's College (Auckland) Junior 4000m Cross Country
Joel Allott Male Christchurch Boys High School Junior 4000m Cross Country
William Allott Male Christchurch Boys High School Junior 4000m Cross Country
Unpaid Jacob Anderson Male Cullinane College Junior 4000m Cross Country
Alec Ball Male Feilding High School Junior 4000m Cross Country
Jackson Bigwood Male New Plymouth Boys High School Junior 4000m Cross Country
Connor Boulton Male Macleans College Junior 4000m Cross Country
Unpaid Paul Brosnahan Male Sacred Heart College (Auckland Junior 4000m Cross Country
Unpaid Zachary Brownlee Male Hamilton Boys High School Junior 4000m Cross Country
Ben Brunner Male Wellington College Junior 4000m Cross Country
Keegan Burgess Male Westlake Boys High School Junior 4000m Cross Country
Unpaid Daniel Callebaut Male Francis Douglas Memorial Coll Junior 4000m Cross Country
Unpaid Toby Caro Male Whanganui Collegiate School Junior 4000m Cross Country
Phonse Carroll Male Christchurch Boys High School Junior 4000m Cross Country
Joshua Cavanagh Male Hillcrest High School Junior 4000m Cross Country
Cormac Chesney Male St Patrick's College (Kilbirni Junior 4000m Cross Country
Conrad Cleaver Male New Plymouth Boys High School Junior 4000m Cross Country
Unpaid Bede Colbourne Male Francis Douglas Memorial Coll Junior 4000m Cross Country
Unpaid Adam Coleman Male Richmond View School Junior 4000m Cross Country
Sean Collins Male Mt Maunganui College Junior 4000m Cross Country
Zack Conroy Male Hauraki Plains College Junior 4000m Cross Country
Jienshuo Cook Male Auckland Grammar School Junior 4000m Cross Country
Unpaid Tom Cooley Male Hamilton Boys High School Junior 4000m Cross Country
Nathaniel Crump Male Auckland Grammar School Junior 4000m Cross Country
Luke Cudby Male Westlake Boys High School Junior 4000m Cross Country
Robbie Cuthbertson Male Westlake Boys High School Junior 4000m Cross Country
Quincy Cutts Male Westlake Boys High School Junior 4000m Cross Country
Alexander De Lautour Male Kings College Junior 4000m Cross Country
Unpaid Jude Deaker Male Wakatipu High School Junior 4000m Cross Country
Brayden Dissmeyer Male St Peter's College (Auckland) Junior 4000m Cross Country
Nick Dobbie Male New Plymouth Boys High School Junior 4000m Cross Country
Max Doherty Male Onslow College Junior 4000m Cross Country
Unpaid Te koha Domb Male Francis Douglas Memorial Coll Junior 4000m Cross Country
Reuben Duker Male Palmerston North Boys High Sch Junior 4000m Cross Country
Liam Dunlop-Brown Male St Patrick's College (Silverst Junior 4000m Cross Country
Luca Evett Male Wellington College Junior 4000m Cross Country
Beck Faloon-Cavander Male Burnside High School Junior 4000m Cross Country
Laito Fauchelle Male St Patrick's College (Silverst Junior 4000m Cross Country
Unpaid Jared Faulkner Male Sacred Heart College (Auckland Junior 4000m Cross Country
Torben Fear Male Wellington College Junior 4000m Cross Country
Lukas Filip Male Westlake Boys High School Junior 4000m Cross Country
Unpaid Thomas Fitzgerald Male Whanganui Collegiate School Junior 4000m Cross Country
Robert Fitzpatrick Male Auckland Grammar School Junior 4000m Cross Country
Harrison Foley Male St Patrick's College (Silverst Junior 4000m Cross Country
Josh Ford Male Westlake Boys High School Junior 4000m Cross Country
Unpaid Zyon Ford Male Nelson College Junior 4000m Cross Country
Joshua Gordon-Glassford Male St Kentigern College Junior 4000m Cross Country
Theo Hardy Male Wellington College Junior 4000m Cross Country
Vann Harley Male Central Hawkes Bay College Junior 4000m Cross Country
Finn Harrison Male Macleans College Junior 4000m Cross Country
Lloyd Hawkins Male New Plymouth Boys High School Junior 4000m Cross Country
Jacob Hewitt Male Green Bay High School Junior 4000m Cross Country
Thomas Hope Male New Plymouth Boys High School Junior 4000m Cross Country
Elliot Humphrey Male St Peter's College (Auckland) Junior 4000m Cross Country
Brock Ironside Male New Plymouth Boys High School Junior 4000m Cross Country
Connor Jamieson Male Macleans College Junior 4000m Cross Country
Leo Jeffery Male Westlake Boys High School Junior 4000m Cross Country
Unpaid Oliver Jones Male Whanganui Collegiate School Junior 4000m Cross Country
Sam Jones Male St Patrick's College (Kilbirni Junior 4000m Cross Country
Gao Justin Male St Peter's College (Auckland) Junior 4000m Cross Country
Isaac Kirkpatrick Male Westlake Boys High School Junior 4000m Cross Country
Unpaid Noah Lausen Male Waimea College Junior 4000m Cross Country
Samuel Leitch Male St Patrick's College (Silverst Junior 4000m Cross Country
Wilson Li Male St Patrick's College (Kilbirni Junior 4000m Cross Country
Joshua London Male St Patrick's College (Kilbirni Junior 4000m Cross Country
Josh Loose Male Christchurch Boys High School Junior 4000m Cross Country
Daniel Lough Male Burnside High School Junior 4000m Cross Country
Unpaid Kauri Luke Male Sacred Heart College (Auckland Junior 4000m Cross Country
Adisen Mahy Male Mt Maunganui College Junior 4000m Cross Country
Maksis Maulvurfs Male Green Bay High School Junior 4000m Cross Country
Hassan McCall Male Independent Home School Athletes Junior 4000m Cross Country
George McHardy Male Napier Boys High School Junior 4000m Cross Country
Matthew McKee Male Auckland Grammar School Junior 4000m Cross Country
Conall McLean Male Westlake Boys High School Junior 4000m Cross Country
James McLeay Male Southland Boys High School Junior 4000m Cross Country
Suleiman Mohamud Male Wellington College Junior 4000m Cross Country
Stirling Monk Male New Plymouth Boys High School Junior 4000m Cross Country
Oscar Monro Male Glendowie College Junior 4000m Cross Country
Joshua Morgan Male New Plymouth Boys High School Junior 4000m Cross Country
Ezra Morgan-Tafea Male Westlake Boys High School Junior 4000m Cross Country
Unpaid Wiremu Ngamotu Male Avondale College Junior 4000m Cross Country
Unpaid William O'Connell Male Sacred Heart College (Auckland Junior 4000m Cross Country
Unpaid Zach O'Dywer Male Sacred Heart College (Auckland Junior 4000m Cross Country
Unpaid Toby O'Rorke Male Francis Douglas Memorial Coll Junior 4000m Cross Country
Finnley Oliver Male Mt Maunganui College Junior 4000m Cross Country
Louis Parker Male Wellington College Junior 4000m Cross Country
Unpaid Ollie Parkinson Male Hamilton Boys High School Junior 4000m Cross Country
Darren Pease Male New Plymouth Boys High School Junior 4000m Cross Country
Lucious Pinto Male St Patrick's College (Kilbirni Junior 4000m Cross Country
Braeden Plant Male New Plymouth Boys High School Junior 4000m Cross Country
Max Poland Male St Patrick's College (Silverst Junior 4000m Cross Country
Unpaid Daniel Prescott Male St Thomas Of Canterbury Colleg Junior 4000m Cross Country
Raph Price Male Green Bay High School Junior 4000m Cross Country
Elliott Pugh Male Bethlehem College Junior 4000m Cross Country
Henry Richards Male Feilding High School Junior 4000m Cross Country
Jacob Rodgers Male St Patrick's College (Kilbirni Junior 4000m Cross Country
Bladon Roe Male Onslow College Junior 4000m Cross Country
Unpaid Braedyn Rosanowski Male Nelson College Junior 4000m Cross Country
Henry Rumball Male Christchurch Boys High School Junior 4000m Cross Country
Angus Sevier Male Cashmere High School Junior 4000m Cross Country
Liam Shearer Male Wellington College Junior 4000m Cross Country
Eamon Smith Male St Patrick's College (Silverst Junior 4000m Cross Country
Jack Sneddon Male St Peter's College (Auckland) Junior 4000m Cross Country
Alfie Steedman Male Westlake Boys High School Junior 4000m Cross Country
Mathias Strohmeier Male New Plymouth Boys High School Junior 4000m Cross Country
Liam Thornhill Male Bream Bay College Junior 4000m Cross Country
Unpaid Max Thornton Male Whanganui Collegiate School Junior 4000m Cross Country
Josh Tonga Male Christchurch Boys High School Junior 4000m Cross Country
Unpaid Theo Tripe Male Whanganui Collegiate School Junior 4000m Cross Country
Gus Tulloch Male Wellington College Junior 4000m Cross Country
Max Tuttle Male Westlake Boys High School Junior 4000m Cross Country
Unpaid Caleb Valler Male Hamilton Boys High School Junior 4000m Cross Country
Ben Watkins Male Ruawai College Junior 4000m Cross Country
Josh Wells Male Westlake Boys High School Junior 4000m Cross Country
James Wembridge Male Onslow College Junior 4000m Cross Country
Max Wildbore Male Napier Boys High School Junior 4000m Cross Country
Alexander Wilkins Male Auckland Grammar School Junior 4000m Cross Country
Ashton Young Male Auckland Grammar School Junior 4000m Cross Country
Unpaid Sasha Al Dahzani Female New Plymouth Girls High School Senior 4000m Cross Country
Unpaid Ashleigh Alabaster Female Whanganui Collegiate School Senior 4000m Cross Country
Jemima Antoniazzi Female St Peter's School Senior 4000m Cross Country
Siobhan Balle Female Kings College Senior 4000m Cross Country
Ruby Barton Female Samuel Marsden Collegiate Senior 4000m Cross Country
Katie Bealing Female Feilding High School Senior 4000m Cross Country
Maia Bird Female Green Bay High School Senior 4000m Cross Country
Madi Blackwood Female Hawera High School Senior 4000m Cross Country
Abbey Bolton Female Macleans College Senior 4000m Cross Country
Unpaid Pascale Bowie Female Whanganui Collegiate School Senior 4000m Cross Country
Unpaid Ana Brabyn Female Whanganui Collegiate School Senior 4000m Cross Country
Unpaid Lucy Brown Female Whanganui Collegiate School Senior 4000m Cross Country
Bella Browne Female St Cuthbert's College Senior 4000m Cross Country
Chloe Browne Female St Cuthbert's College Senior 4000m Cross Country
Unpaid Abby Carver Female New Plymouth Girls High School Senior 4000m Cross Country
Anna Christenson Female Burnside High School Senior 4000m Cross Country
Olivia Clifton Female Nga Tawa Diocesan School Senior 4000m Cross Country
Hazel Cook Female Green Bay High School Senior 4000m Cross Country
Grace Cooney Female Mt Maunganui College Senior 4000m Cross Country
Saskia Cosgrove-Drayton Female Wellington East Girls' College Senior 4000m Cross Country
Anja Crombie Female ACG Tauranga Senior 4000m Cross Country
Katya Cumming Female Taumarunui High School Senior 4000m Cross Country
Georgia Rose Dawson Female Villa Maria College Senior 4000m Cross Country
Amelia de Lautour Female Waikato Diocesan School Senior 4000m Cross Country
Mckenzie Dew Female Nga Tawa Diocesan School Senior 4000m Cross Country
Bella Earl Female Whangarei Girls High School Senior 4000m Cross Country
Amy Ellis Female Nga Tawa Diocesan School Senior 4000m Cross Country
Alex Endres Female Waikato Diocesan School Senior 4000m Cross Country
Lucy Evans Female Feilding High School Senior 4000m Cross Country
Unpaid Hannah Evett Female Wellington Girls' College Senior 4000m Cross Country
Emma Ferguson Female Nga Tawa Diocesan School Senior 4000m Cross Country
Eve Finlayson Female Diocesan School for Girls Senior 4000m Cross Country
Jessica Finnegan Female Diocesan School for Girls Senior 4000m Cross Country
Imogen Foley Female Diocesan School for Girls Senior 4000m Cross Country
Unpaid Samantha Fookes Female Wakatipu High School Senior 4000m Cross Country
Unpaid Grace Foreman Female New Plymouth Girls High School Senior 4000m Cross Country
Hannah Gapes Female John Paul College Senior 4000m Cross Country
Izzy Gibson Female St Andrew's College Senior 4000m Cross Country
Rosaria Gibson Female Villa Maria College Senior 4000m Cross Country
Unpaid Maddison Gray Female Whanganui Collegiate School Senior 4000m Cross Country
Amelia Green Female Diocesan School for Girls Senior 4000m Cross Country
Charlotte Greenwood Female St Cuthbert's College Senior 4000m Cross Country
Olivia Greenwood Female St Cuthbert's College Senior 4000m Cross Country
Kiera Hall Female Rangi Ruru Girls' School Senior 4000m Cross Country
Stella Hammond Female St Dominic's College Senior 4000m Cross Country
Emily Hay Female James Hargest College Senior 4000m Cross Country
Charo Heijnen Female Otumoetai College Senior 4000m Cross Country
Aliana Henderson Female Baradene College Senior 4000m Cross Country
Macey Hilton Female Baradene College Senior 4000m Cross Country
Chloe Hughes Female Rangi Ruru Girls' School Senior 4000m Cross Country
Charlotte Hulme Female Diocesan School for Girls Senior 4000m Cross Country
Unpaid Kaylee Hunger Female New Plymouth Girls High School Senior 4000m Cross Country
Unpaid Mercy Jones Female New Plymouth Girls High School Senior 4000m Cross Country
Angela Jukes Female Palmerston North Girls High Sc Senior 4000m Cross Country
Unpaid Lucy Jurke Female Wellington Girls' College Senior 4000m Cross Country
Unpaid Sceats Katelyn Female Wellington Girls' College Senior 4000m Cross Country
Unpaid Roisin Kennedy Female New Plymouth Girls High School Senior 4000m Cross Country
Unpaid Sabine Kenworthy Female Wellington Girls' College Senior 4000m Cross Country
Jessica Lamb Female John Paul College Senior 4000m Cross Country
Peyton Leigh Female St Kentigern College Senior 4000m Cross Country
Jaime Lewis Female St Cuthbert's College Senior 4000m Cross Country
Unpaid Sofia Lumbreras Female Havelock North High School Senior 4000m Cross Country
Catherine Lund Female Otago Girls High School Senior 4000m Cross Country
Skyla MacDonald Female Macleans College Senior 4000m Cross Country
Poppy Martin Female John Paul College Senior 4000m Cross Country
Kelly McGregor Female Baradene College Senior 4000m Cross Country
Unpaid Lucy Monckton Female Whanganui Collegiate School Senior 4000m Cross Country
Unpaid Mackenzie Morgan Female Whanganui Collegiate School Senior 4000m Cross Country
Niamh Motley Female Craighead Diocesan School Senior 4000m Cross Country
Neve Moulai Female St Andrew's College Senior 4000m Cross Country
Unpaid Mackenzie Murray Female Chanel College Senior 4000m Cross Country
Alicia O'Connor Female Hillcrest High School Senior 4000m Cross Country
Maeve O'Regan-Smith Female Wellington East Girls' College Senior 4000m Cross Country
Unpaid Molly O'Sullivan Female Wellington Girls' College Senior 4000m Cross Country
Unpaid Abby Peters Female Cullinane College Senior 4000m Cross Country
Madeline Pick Female Hawera High School Senior 4000m Cross Country
Unpaid Joanna Poland Female Avondale College Senior 4000m Cross Country
Sequoya Prentice Female Villa Maria College Senior 4000m Cross Country
Hannah Prosser Female Mt Aspiring College Senior 4000m Cross Country
Isabella Richardson Female St Cuthbert's College Senior 4000m Cross Country
Unpaid Sophie Riddick Female New Plymouth Girls High School Senior 4000m Cross Country
Haley Roebuck Female Whakatane High School Senior 4000m Cross Country
Emily Rosendaal Female Stratford High School Senior 4000m Cross Country
Fallon Roy Female Palmerston North Girls High Sc Senior 4000m Cross Country
Penelope Salmon Female Baradene College Senior 4000m Cross Country
Lily Sheary Female St Peter's School Senior 4000m Cross Country
Lucy Shennan Female Diocesan School for Girls Senior 4000m Cross Country
Unpaid Ruby Sinclair Female Whanganui Collegiate School Senior 4000m Cross Country
Unpaid Carly Smith Female Wellington Girls' College Senior 4000m Cross Country
Kate Southwick Female Nelson College For Girls Senior 4000m Cross Country
Eliza Squire Female Wellington East Girls' College Senior 4000m Cross Country
Phoebe Squire Female Wellington East Girls' College Senior 4000m Cross Country
Unpaid Tessa Swinson Female Epsom Girls Grammar School Senior 4000m Cross Country
Sacke Tara Female Cambridge High School Senior 4000m Cross Country
Kennedy Taylor Female Southland Girls' High School Senior 4000m Cross Country
Sophie Thomas Female Nelson College For Girls Senior 4000m Cross Country
Grace Thomson Female Burnside High School Senior 4000m Cross Country
Unpaid Hannah Tipene Female New Plymouth Girls High School Senior 4000m Cross Country
Anei Todd Female Diocesan School for Girls Senior 4000m Cross Country
Sophia Urlich Female Macleans College Senior 4000m Cross Country
Unpaid Nikita Wain Female Taradale High School Senior 4000m Cross Country
Arabella White Female Diocesan School for Girls Senior 4000m Cross Country
Lauren Williams Female Diocesan School for Girls Senior 4000m Cross Country
Unpaid Felicity Wills Female Wellington Girls' College Senior 4000m Cross Country
Ameila Winstone Female Macleans College Senior 4000m Cross Country
Grace Wisnewski Female St Peter's School Senior 4000m Cross Country
Unpaid Belinda Wright Female St Pauls Collegiate (Hamilton) Senior 4000m Cross Country
Jensen Alcock Male Feilding High School Senior 6000m Cross Country
Finn Allott Male Christchurch Boys High School Senior 6000m Cross Country
Henry Allott Male Christchurch Boys High School Senior 6000m Cross Country
Will Anthony Male Scots College Senior 6000m Cross Country
Alexis Bahamonde Male New Plymouth Boys High School Senior 6000m Cross Country
Finn Barker Male Napier Boys High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Keir Barry Male Nelson College Senior 6000m Cross Country
Tomas Barry Male St Peter's College (Auckland) Senior 6000m Cross Country
Unpaid Fenlon Bayley Male Nelson College Senior 6000m Cross Country
Henry Beliveau Male Wellington College Senior 6000m Cross Country
Sam Berry Male Westlake Boys High School Senior 6000m Cross Country
Luca Borcoskie Male Christchurch Boys High School Senior 6000m Cross Country
Dirki Botha Male Palmerston North Boys High Sch Senior 6000m Cross Country
Unpaid Matt Bowen Male Waimea College Senior 6000m Cross Country
Alex Brackenbury Male St Peter's School Senior 6000m Cross Country
Charles Buchanan Male Auckland Grammar School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Azrael Cabusao Male Tauranga Boys' College Senior 6000m Cross Country
Etienne Calonne Male Westlake Boys High School Senior 6000m Cross Country
Finn Cameron Male New Plymouth Boys High School Senior 6000m Cross Country
Daniel Campbell Male New Plymouth Boys High School Senior 6000m Cross Country
Nathan Carter Male Darfield High School Senior 6000m Cross Country
Lizhong Chen Male Auckland Grammar School Senior 6000m Cross Country
Aidan Chesney Male St Patrick's College (Kilbirni Senior 6000m Cross Country
Conor Chesney Male St Patrick's College (Kilbirni Senior 6000m Cross Country
Vinay Chichester Male Auckland Grammar School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Thomas Clarke Male Papanui High School Senior 6000m Cross Country
Luke Clements Male Mt Albert Grammar Senior 6000m Cross Country
Ronan Codyre Male Macleans College Senior 6000m Cross Country
Unpaid Hayden Collier Male Tauranga Boys' College Senior 6000m Cross Country
Joshua Cowan Male St Bede's College Senior 6000m Cross Country
Thomas Cowan Male Westlake Boys High School Senior 6000m Cross Country
Matthew Cox Male Rathkeale College/Trinity Sen Senior 6000m Cross Country
Finn Cresswell Male Westlake Boys High School Senior 6000m Cross Country
Oscar Crowe Male Wellington College Senior 6000m Cross Country
Harry Crump Male Auckland Grammar School Senior 6000m Cross Country
Jett Curteis Male Westlake Boys High School Senior 6000m Cross Country
Nick Davies Male Westlake Boys High School Senior 6000m Cross Country
Christian De Vaal Male Macleans College Senior 6000m Cross Country
David de Vaal Male Macleans College Senior 6000m Cross Country
Sam Dickson Male New Plymouth Boys High School Senior 6000m Cross Country
Samuel Doherty Male St Bede's College Senior 6000m Cross Country
Nelson Doolan Male Palmerston North Boys High Sch Senior 6000m Cross Country
Liam Dooley Male Whakatane High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Thomas Dufty Male Sacred Heart College (Auckland Senior 6000m Cross Country
Nicholas Dunnet Male New Plymouth Boys High School Senior 6000m Cross Country
Luke Eggers Male New Plymouth Boys High School Senior 6000m Cross Country
Owen Ellington Male New Plymouth Boys High School Senior 6000m Cross Country
Connor Elsworth Male Onslow College Senior 6000m Cross Country
Louie Endres Male Hillcrest High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Adam Engelke Male Havelock North High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Toby Evans Male Havelock North High School Senior 6000m Cross Country
Max Ferguson Male Palmerston North Boys High Sch Senior 6000m Cross Country
Unpaid Toby Finlayson Male St Pauls Collegiate (Hamilton) Senior 6000m Cross Country
Josh Fitzgerald Male Motueka High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Cole Fletcher Male Havelock North High School Senior 6000m Cross Country
Ryan Flynn Male New Plymouth Boys High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Matthew Foley Male Sacred Heart College (Auckland Senior 6000m Cross Country
James Ford Male Kings College Senior 6000m Cross Country
Thomas Forrest-Dawson Male Green Bay High School Senior 6000m Cross Country
Cameron Forsyth Male St Bernard's College Senior 6000m Cross Country
Unpaid Hunter Gibson Male Whanganui Collegiate School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Joshua Gill Male Nelson College Senior 6000m Cross Country
Unpaid Henry Grab Male Nelson College Senior 6000m Cross Country
David Graham Male New Plymouth Boys High School Senior 6000m Cross Country
Marcus Gray Male Auckland Grammar School Senior 6000m Cross Country
Sam Gregory Male New Plymouth Boys High School Senior 6000m Cross Country
Ethan Hansen Male St Bede's College Senior 6000m Cross Country
James Harding Male Kings College Senior 6000m Cross Country
Thomas Harding Male Palmerston North Boys High Sch Senior 6000m Cross Country
Christopher Harrison Male Hillcrest High School Senior 6000m Cross Country
Charlie Hazlett Male Cashmere High School Senior 6000m Cross Country
Ben Hennessy Male Waihi College Senior 6000m Cross Country
James Hercus Male Wellington College Senior 6000m Cross Country
Unpaid Tom Hercus Male Whanganui Collegiate School Senior 6000m Cross Country
Connor Heywood Male Te Aho O Te Kura Pounamu Senior 6000m Cross Country
Unpaid Matthew Hill Male Tauranga Boys' College Senior 6000m Cross Country
Unpaid Leo Hilton Male Sacred Heart College (Auckland Senior 6000m Cross Country
Luke Hitchcock Male Macleans College Senior 6000m Cross Country
Jack Holmes Male Auckland Grammar School Senior 6000m Cross Country
Corbyn Honnor Male New Plymouth Boys High School Senior 6000m Cross Country
Jack Hunter Male Rathkeale College/Trinity Sen Senior 6000m Cross Country
Sam Idiens Male Christ's College Senior 6000m Cross Country
Henry Isac Male Wellington College Senior 6000m Cross Country
Jack James Male Auckland Grammar School Senior 6000m Cross Country
Mathew Jamieson Male Palmerston North Boys High Sch Senior 6000m Cross Country
Unpaid Jackson Jarvie Male Sacred Heart College (Auckland Senior 6000m Cross Country
Sammy Johnson Male Kings High School Senior 6000m Cross Country
Luke Johnston Male Christchurch Boys High School Senior 6000m Cross Country
William Johnston Male St Peter's College (Auckland) Senior 6000m Cross Country
Unpaid Elliot Jones Male Whanganui Collegiate School Senior 6000m Cross Country
Arlo Jordan Male New Plymouth Boys High School Senior 6000m Cross Country
Josh Jordan Male St Patrick's College (Silverst Senior 6000m Cross Country
Jack Julian Male Wellington College Senior 6000m Cross Country
William Julian Male Wellington College Senior 6000m Cross Country
Ryan Jury Male New Plymouth Boys High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Oliver Kelly Male Sacred Heart College (Auckland Senior 6000m Cross Country
Ben Kemsley Male New Plymouth Boys High School Senior 6000m Cross Country
Samir Khan Male Auckland Grammar School Senior 6000m Cross Country
Aphichat Khothisen Male Green Bay High School Senior 6000m Cross Country
Luke Kuggeleijn Male Wellington College Senior 6000m Cross Country
Unpaid George Lambert Male Whanganui Collegiate School Senior 6000m Cross Country
Unpaid William Larkin Male Wairarapa College Senior 6000m Cross Country
Guy Lees Male Wellington College Senior 6000m Cross Country
Max Liggins Male Auckland Grammar School Senior 6000m Cross Country
Johan Lokman Male Kings High School Senior 6000m Cross Country
Harrison Loretz Male Westlake Boys High School Senior 6000m Cross Country
Kalani Louis Male New Plymouth Boys High School Senior 6000m Cross Country
Ryan Mackay Male Newlands College Senior 6000m Cross Country
Scott Manning Male New Plymouth Boys High School Senior 6000m Cross Country
Zachary Manning Male Westlake Boys High School Senior 6000m Cross Country
Logan Marshall Male Macleans College Senior 6000m Cross Country
Alex Martin Male Wellington College Senior 6000m Cross Country
Unpaid Lucas Martin Male Whanganui Collegiate School Senior 6000m Cross Country
Roman Matson Male Westlake Boys High School Senior 6000m Cross Country
Charlie Matthews Male Rathkeale College/Trinity Sen Senior 6000m Cross Country
Jack Matulovic Male Westlake Boys High School Senior 6000m Cross Country
Cameron Maunder Male Westlake Boys High School Senior 6000m Cross Country
Ryan Mayer Male Macleans College Senior 6000m Cross Country
Milo McBride Male Wellington College Senior 6000m Cross Country
Thomas McCutcheon Male Westlake Boys High School Senior 6000m Cross Country
Sean McGhie Male St Patrick's College (Silverst Senior 6000m Cross Country
Will McMeeken Male Christchurch Boys High School Senior 6000m Cross Country
Jack McNeil Male New Plymouth Boys High School Senior 6000m Cross Country
Isaac Mellis-Glynn Male Auckland Grammar School Senior 6000m Cross Country
Tony Mirzaee Male Wellington College Senior 6000m Cross Country
Lachlan Moles Male New Plymouth Boys High School Senior 6000m Cross Country
Angus Monro Male Glendowie College Senior 6000m Cross Country
Jonathan Moore Male Te Aho O Te Kura Pounamu Senior 6000m Cross Country
Robin Moore Male Te Aho O Te Kura Pounamu Senior 6000m Cross Country
Jamie Mora Male Auckland Grammar School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Joseph Mortimer Male Tauranga Boys' College Senior 6000m Cross Country
Tram O'Callaghan Male Christchurch Boys High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Liam O'Donnell Male St Thomas Of Canterbury Colleg Senior 6000m Cross Country
Solomon Ord-Walton Male New Plymouth Boys High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Ryan Peck Male Sacred Heart College (Auckland Senior 6000m Cross Country
Shawn Peng Male New Plymouth Boys High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Mikaere Petley Male Whanganui Collegiate School Senior 6000m Cross Country
Jacob Pick Male Hawera High School Senior 6000m Cross Country
Henry Pickering Male Wellington College Senior 6000m Cross Country
Tom Poland Male St Patrick's College (Silverst Senior 6000m Cross Country
Unpaid Cameron Potts Male Havelock North High School Senior 6000m Cross Country
Zane Powell Male Kings College Senior 6000m Cross Country
Ian Pugh Male Bethlehem College Senior 6000m Cross Country
Unpaid Isaac Qereqeretabua Male Sacred Heart College (Auckland Senior 6000m Cross Country
Unpaid Lorcan Rabbitte Male Havelock North High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Isaac Reay Male St Pauls Collegiate (Hamilton) Senior 6000m Cross Country
Flynn Register Male Rathkeale College/Trinity Sen Senior 6000m Cross Country
Benjamin Reid Male Taumarunui High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Owen Reid Male Havelock North High School Senior 6000m Cross Country
Benjamin Rickerby Male Elim Christian College Senior 6000m Cross Country
Flint Roderick Male New Plymouth Boys High School Senior 6000m Cross Country
Ben Ruscoe Male Westlake Boys High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Jack T Ryan Male Sacred Heart College (Auckland Senior 6000m Cross Country
Rishabh Sahrawat Male St Patrick's College (Silverst Senior 6000m Cross Country
Rishi Sahrawat Male St Patrick's College (Silverst Senior 6000m Cross Country
Ben Savage Male Hawera High School Senior 6000m Cross Country
Toby Saxby Male Westlake Boys High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Ayub Sayid Male Avondale College Senior 6000m Cross Country
Unpaid Beno Shaw Male Sacred Heart College (Auckland Senior 6000m Cross Country
Unpaid Samuel Shaw Male Sacred Heart College (Auckland Senior 6000m Cross Country
Hysan Shi Male New Plymouth Boys High School Senior 6000m Cross Country
Joe Shiozawa Male Macleans College Senior 6000m Cross Country
William Sims Male Westlake Boys High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Daniel Sinclair Male Whanganui Collegiate School Senior 6000m Cross Country
Mackenzie Smith Male St Patrick's College (Silverst Senior 6000m Cross Country
Ethan Smolej Male St Bede's College Senior 6000m Cross Country
Conal Soothill Male Hawera High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid George Stevenson Male Nelson College Senior 6000m Cross Country
Samuel Stichbury Male Palmerston North Boys High Sch Senior 6000m Cross Country
Hugo Swinson Male Auckland Grammar School Senior 6000m Cross Country
Toby Tasker Male Kings College Senior 6000m Cross Country
Josh Thorburn Male New Plymouth Boys High School Senior 6000m Cross Country
Casey Thorby Male Taupo Nui-a-tia College Senior 6000m Cross Country
Jahko Tohaia Male Auckland Grammar School Senior 6000m Cross Country
Huy Tran Male Green Bay High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Jonty Tripe Male Whanganui Collegiate School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Karsen Vesty Male Havelock North High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Reuben Waayer Male Francis Douglas Memorial Coll Senior 6000m Cross Country
Hayden Waddell Male St Peter's School Senior 6000m Cross Country
Cameron Walker Male Dannevirke High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Richmond Walker Male Hastings Christian School Senior 6000m Cross Country
Theo Walker Male Burnside High School Senior 6000m Cross Country
Jeremy Wallace Male Wellington College Senior 6000m Cross Country
Dion Wallwork Male Macleans College Senior 6000m Cross Country
Ben Wells Male Westlake Boys High School Senior 6000m Cross Country
Robbie White Male New Plymouth Boys High School Senior 6000m Cross Country
Thomas White Male Wellington College Senior 6000m Cross Country
Harvey Williams Male St Peter's School Senior 6000m Cross Country
Alex Wyeth Male Rathkeale College/Trinity Sen Senior 6000m Cross Country
Pai Wynyard Male Kaiapoi High School Senior 6000m Cross Country
Ollie Young Male Kings High School Senior 6000m Cross Country
Jasper Moss Male Christ's College Para Senior 2000m Cross Country PA
Unpaid Josh Taylor Male Wairarapa College Para Senior 2000m Cross Country PA
Toby Ireland Male Hutt Valley High School Para Year 9 2000m Cross Country PA