EDP logo
(Back to login page)

Entries List

Athlete Gender School Events
Unpaid Penny Brill Female Baradene College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Renee Carey Female Mt Maunganui College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Amelia Clark Female Waimea College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Letizia Hay Female St Peter's School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Poppy Healy Female Wellington Girls' College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Sascha Letica Female Takapuna Grammar School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Elspeth McGuinness Female Cashmere High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Jodie Nash Female Takapuna Grammar School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Meera Patel Female St Peter's School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Amy Shennan Female Diocesan School for Girls Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Rosa Stanley Female Wellington Girls' College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Ava Sutherland Female Wellington Girls' College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Imogen Worrall Female Diocesan School for Girls Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid George Anthony Male St Peter's School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Zachary Brownlee Male Hamilton Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Sean Collins Male Mt Maunganui College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Tom Cooley Male Hamilton Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Jack Eriksen Male Kings College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Ethan Hardy Male Avondale College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Noah Lausen Male Waimea College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Adisen Mahy Male Mt Maunganui College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Dylan McConnell Male Hamilton Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Angus Sevier Male Cashmere High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Liam Thornhill Male Bream Bay College Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Caleb Valler Male Hamilton Boys High School Year Nine 3000m Cross Country
Unpaid Barrio Frohan Arabella Female St Peter's School Junior 3000m Cross Country
Unpaid Aphra Balducci Female Avondale College Junior 3000m Cross Country
Unpaid Lillie Beliveau Female Wellington Girls' College Junior 3000m Cross Country
Unpaid Lucy Blanchard Female Diocesan School for Girls Junior 3000m Cross Country
Unpaid Lil Chapman-Myhill Female Wellington Girls' College Junior 3000m Cross Country
Unpaid Jessica Finnegan Female Diocesan School for Girls Junior 3000m Cross Country
Unpaid Lara Gasson Female Wellington Girls' College Junior 3000m Cross Country
Unpaid Boyd Georgie Rose Female St Peter's School Junior 3000m Cross Country
Unpaid Aliana Henderson Female Baradene College Junior 3000m Cross Country
Unpaid Grace Howell Female Cashmere High School Junior 3000m Cross Country
Unpaid Shion Hwang Female St Peter's School Junior 3000m Cross Country
Unpaid Lulu Johnson Female Mt Maunganui College Junior 3000m Cross Country
Unpaid Maddi Judkins Female St Peter's School Junior 3000m Cross Country
Unpaid Lucy Jurke Female Wellington Girls' College Junior 3000m Cross Country
Unpaid Sceats Katelyn Female Wellington Girls' College Junior 3000m Cross Country
Unpaid Sabine Kenworthy Female Wellington Girls' College Junior 3000m Cross Country
Catherine Lund Female Otago Girls High School Junior 3000m Cross Country
Unpaid O'Sullivan Molly Female Wellington Girls' College Junior 3000m Cross Country
Unpaid Coco Pett Female Diocesan School for Girls Junior 3000m Cross Country
Unpaid Lucy Shennan Female Diocesan School for Girls Junior 3000m Cross Country
Unpaid Sydney Sparks Female Diocesan School for Girls Junior 3000m Cross Country
Unpaid Heidi Stephens Female Waimea College Junior 3000m Cross Country
Unpaid Milana Tapper Female St Peter's School Junior 3000m Cross Country
Unpaid Anei Todd Female Diocesan School for Girls Junior 3000m Cross Country
Unpaid Felicity Wills Female Wellington Girls' College Junior 3000m Cross Country
Unpaid Grace Wisnewski Female St Peter's School Junior 3000m Cross Country
Unpaid Cassie Wood Female Diocesan School for Girls Junior 3000m Cross Country
Unpaid Lola Wood Female Diocesan School for Girls Junior 3000m Cross Country
Unpaid Hugo Batchelor Male Kings College Junior 4000m Cross Country
Unpaid Quinn Boyle Male Hamilton Boys High School Junior 4000m Cross Country
Unpaid Dylan Brown Male Hamilton Boys High School Junior 4000m Cross Country
Unpaid Atkinson Casey Male St Peter's School Junior 4000m Cross Country
Unpaid James Ford Male Kings College Junior 4000m Cross Country
Unpaid Freddie Forsyth Male Kings College Junior 4000m Cross Country
Unpaid Ethan Friend Male St Peter's College (Gore) Junior 4000m Cross Country
Unpaid Oliver Galpin Male St Peter's School Junior 4000m Cross Country
Unpaid Johno O'Brien Male Hamilton Boys High School Junior 4000m Cross Country
Unpaid Hayden Waddell Male St Peter's School Junior 4000m Cross Country
Unpaid Jemima Antoniazzi Female St Peter's School Senior 4000m Cross Country
Unpaid Paige Avery Female Cashmere High School Senior 4000m Cross Country
Unpaid Siobhan Balle Female Kings College Senior 4000m Cross Country
Unpaid Madeline Brill Female Baradene College Senior 4000m Cross Country
Unpaid Dijana Corban Female St Peter's School Senior 4000m Cross Country
Unpaid Emma Douglass Female Wellington Girls' College Senior 4000m Cross Country
Unpaid Courtney Elliot Female St Peter's School Senior 4000m Cross Country
Unpaid Morgan Flanagan Female Cashmere High School Senior 4000m Cross Country
Unpaid Mia Fletcher Female St Peter's School Senior 4000m Cross Country
Unpaid Imogen Foley Female Diocesan School for Girls Senior 4000m Cross Country
Unpaid Amelia Green Female Diocesan School for Girls Senior 4000m Cross Country
Unpaid Georgia Hair Female Diocesan School for Girls Senior 4000m Cross Country
Unpaid Emily Hay Female James Hargest College Senior 4000m Cross Country
Unpaid Macey Hilton Female Baradene College Senior 4000m Cross Country
Unpaid Jessica Hughes Female Wellington Girls' College Senior 4000m Cross Country
Unpaid Annalies Kalma Female St Peter's School Senior 4000m Cross Country
Unpaid Kimberley May Female Avondale College Senior 4000m Cross Country
Unpaid Kelly McGregor Female Baradene College Senior 4000m Cross Country
Unpaid Charli Miller Female St Peter's School Senior 4000m Cross Country
Unpaid Olivia Pugh Female Wellington Girls' College Senior 4000m Cross Country
Unpaid Penelope Salmon Female Baradene College Senior 4000m Cross Country
Unpaid Carly Smith Female Wellington Girls' College Senior 4000m Cross Country
Unpaid Lauren Williams Female Diocesan School for Girls Senior 4000m Cross Country
Unpaid Jean-Paul Biladi Male Hamilton Boys High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Matt Bowen Male Waimea College Senior 6000m Cross Country
Unpaid Andrew Carr Male Hamilton Boys High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid James Corbett Male St Peter's School Senior 6000m Cross Country
Unpaid James Harding Male Kings College Senior 6000m Cross Country
Unpaid Charlie Hazlett Male Cashmere High School Senior 6000m Cross Country
Ben Hennessy Male Waihi College Senior 6000m Cross Country
Unpaid Louie Howell Male Cashmere High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Thomas Marchant Male Hamilton Boys High School Senior 6000m Cross Country
Gus Marfell Male Marlborough Boys College Senior 6000m Cross Country
Unpaid Kai Meiklejohn Male Hamilton Boys High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Angus Monro Male Glendowie College Senior 6000m Cross Country
Unpaid Adam Morgan Male Hamilton Boys High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Joseph Morgan Male Hamilton Boys High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Zane Powell Male Kings College Senior 6000m Cross Country
Unpaid Benjamin Rickerby Male Elim Christian College Senior 6000m Cross Country
Unpaid Hamish Rodley Male Hamilton Boys High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Toby Tasker Male Kings College Senior 6000m Cross Country
Unpaid Will Taylor Male St Peter's School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Mathijs Wetzels Male Hamilton Boys High School Senior 6000m Cross Country
Unpaid Sebastian Wharton Male Kings College Senior 6000m Cross Country
Max Yanzick Male St Kevin's College Senior 6000m Cross Country
Unpaid Nathan Carter Male Darfield High School Para Senior 2000m Cross Country PA
Unpaid Gabrielle Salmon Female Baradene College Para Senior 2000m Cross Country PA